2733
2734
عنوان

مينام مُرد منم دارم ميميرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 41 پست
قرار نيس هميشه چيزي ك از دست ميدي جان داشته باشه خيلي وقتا خيليا سر از دست دادن وسايلشون ب اين شدت ...

نمیدونم شاید من چون خیلی اتفاق ها اطرافم دیدم مریضی و مشکلات و از دست دادن ها

این چیزا رو درک نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شوهرمم از ديشب همه ش ميگ برات يدونه ديك ميخرم انگار مينا اسباب بازيه و منم بچه ولي هرچي فك ميك ...

عزیزم دید مردها باما فرق میکنه منم شوهرم میدید ناراحتم همش میگفت بچه بشه شیش ماهش من دوباره برات میگیرم میخوای دوتا میگیرم..خب اینو میکه ازناراحتی من کم کنه لازم نیست بامن بشینه ناراحت بشه غصه پرنده روبخوره.شما هم بهترمیشی

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
بانو ی کم منطقی تر نگاە کنید ب جریان  اولا ایشون وظیفە نداشتن نگە داری کنن از مرغ مینای شما&nb ...

خيلي بخةام شورش بدم منطق رو برا خودم بيارم

خاهراش از عمد لابد دادن ك بميره

بخوام ديدمو عوض كنم خيلي بهانه هاي بدتر از الانم هس

ميتونس بگه مسئوليت قبول نميكنم

وقتي دادم بهش و قبول كرده ديك خيلي جنبه لطف نداره ب ميل خودش بوده

وقتي قبول كرده يني نسبت بش مسئوليت داته

....‌
2728
وااای میفهممت من عروس هلندیم داشتم ۷ سال ۵ ماهه مرده ولی از وقتی مرده دیگه زندگی نمیکنم داغونم کار ه ...

نميدونم چطور باهاش كنار بيام

بيشتر بفكر تو دليمم ك از ناراحتيم ناراحت ميشه

....‌
من خیلی درک میکنم منم دوتاعروس داشتم بخاطر بارداریم رد کردم بره ولی انقد گریه کردم یبارم خونه مادرشو ...

اره دقيقا الان اونايي حالمو ميفهمن ك شرايطمو داشتن

اينقدي حالم بده ك اگ ب قبل برگردم نميخريدمش

....‌
عزیزم دید مردها باما فرق میکنه منم شوهرم میدید ناراحتم همش میگفت بچه بشه شیش ماهش من دوباره برات میگ ...

اره ب منم ميگفت ماالان دخترمونو داريم ناراحتش نباش

اما هيچ لحظه اينو نفهميد ك برام هركدومشون جاي خودشونو دارن

دخترم جاي خودش

مينام هم جاي خودش

....‌
خيلي بخةام شورش بدم منطق رو برا خودم بيارم خاهراش از عمد لابد دادن ك بميره بخوام ديدمو عوض كنم خيل ...

شما الان دقییقا مثە یە آدمی هستین کە ی کسیشو از دست دادە ، و قاعدتا دڕکتون میکنم تا این حد غمگین باشین و خشمگین 

شاید بعدا آرومتر شید اینو نگید ، خودتون هم  گفتید ، مینتاونو دوس داشتن

2738
از ديشبه نخوابيدم جدا شدن ازش برام خيلي سخته خيلي چكاركنم از همه بد تر چطور كاراونا رو فراموش كنم ...

من بچگی یه بره داشتم بزرگتر که شد قربونیش کردن ینی عر میزدم ولی بعد مدتی بابامو بخشیدم

آخی...میفهممت عزیزم...مامان منم دوتا مینا داره عزیز همه ان...من ک روزانه ز میزنم مامانم میذاره رو بلندگو باهاشون حرف میزنم.مینا خ وابستگی میاره.

یکی دیگه بخر الان فصلشه البته ک قبلیه نمیشه ولی از هیچی بهتره...

ما دوتا از میناهامون فرار کردن داشتیم دق میکردیم...