2737
2739
عنوان

مينام مُرد منم دارم ميميرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 41 پست
از عمد که نکشتن سهوی بوده بی احترامی نکن  احساساتت رو کنترل کن

قرار نيس بي احترامي كنم

ولي دام اونارو مقصرميدونه

خيلي ازشون ناراحتم خيلي خيلي

جوري ك ديك حاضر نيستم برم خونشون

دست خودمم نيس

مينا برام مث يكي از اعضاي خانوادم بود انگاراز خودمون بود

....‌

واه،داری میگی بار اول نبوده گذاشتیش خونه اونا،اون بنده خداهام که از قصد نکردن،بعدشم از یکماه پیش تا حالا این قرصه کدیین صدباااار دفع شده پس مال اون نیست،،،اینکه دلتنگ پرندت هستی بهت حق میدم اماایتکه میگی تقصیر خانواده شوهرته بهت هیچ حقی نمیدم،،،یکی دیگه بخر تا زودتر به حرف بیاد اونو فراموش کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چند شب پیش مرغ عشقم یکیش مرد 

چون ارزنشونو شوهرم‌سایز بزرگتر گرفته بود انگار تو گلوش گیر کرد و خفه شد

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
از ديشبه نخوابيدم جدا شدن ازش برام خيلي سخته خيلي چكاركنم از همه بد تر چطور كاراونا رو فراموش كنم ...

چرا من ميفهمم ديروز يكى از مرغ عشقام فرار كرد😢

واقعا ادم خيلى سريع به اين حيوونا وابسته ميشه من كه يه دونه ماهى هام مرد دو روز عزا گرفتم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2728

بانو ی کم منطقی تر نگاە کنید ب جریان 

اولا ایشون وظیفە نداشتن نگە داری کنن از مرغ مینای شما 

و درواقع لطف کردن، درثانی عمدا کە این کارو نکردن ، اگر هم دارو یا مراقبت اشتباهی بودە از روی ناآگاهی بودە ، وابستگیتون بە مینتون رو درک میکنم 

ولی نباید این مسائل رو روابطتون  و بقیەی جنبە های زندگیتون اثر بذارە 

درک ت میکنم خیلی سخته اما خب اونا هم از عمد که دارو ندادن  فک کردن خوب میشه دادن بهش من بعد ۲ ...

ولي اين دليل قانع كننده اي برا حال بدم نيس

اينا دكتر دارن دارو مخصوص دارن

دكتر نينام سر خيابونشون بود

من كديين ميخورم دوروز تو خال خودم نيستم بعد دادنش ب مينا

مينا منم دوسالش بود

خودم بزرگش كرده بودم مث ي ادم باهم حرف ميزديم

....‌
2740
وای منم مینا دارم  الهی الهی درکت میکنم ادم غصش میگیره  خب عزیزم نمیذاشتی با خودت میبردی ...

كس ديك نبود اخه

بار اولم نبود ميداشتمش

اونام خيلي دوسداشتن ببرم فقط منتظر بودن من جايي برم نباشم ك فقط مينارو ببرم پيش اونا

دلم خيلي شكست

....‌
اره شوهرمم از ديشب همه ش ميگ برات يدونه ديك ميخرم انگار مينا اسباب بازيه و منم بچه ولي هرچي فك ميك ...

الان اینجوری فکر میکنی چون این مینا برات عزیز بوده ولی وقتی یکی دیگه بگیری کم کم به اون عادت میکنی 

میشه برا اینکه به حاجتم برسم دعا کنید😘😘😘😘😘
ناراحتی ات رو درک میکنم ولی اینجا که یه عالم خانم هستن که بچه اشون رو از دست دادن نمیشه انتظار داش ...

قرار نيس هميشه چيزي ك از دست ميدي جان داشته باشه

خيلي وقتا خيليا سر از دست دادن وسايلشون ب اين شدت ناراحت ميشن

....‌
از ديشبه نخوابيدم جدا شدن ازش برام خيلي سخته خيلي چكاركنم از همه بد تر چطور كاراونا رو فراموش كنم ...

من خیلی درک میکنم منم دوتاعروس داشتم بخاطر بارداریم رد کردم بره ولی انقد گریه کردم یبارم خونه مادرشوهرم گربه داشت میبردش انقد جیغ زدم تادوروز برادرشوهرو خواهرشوهرم همه مواظب بودن استرس داشتن گربه حتی رد نشه.ادم دست خودش نیست وابسته میشه میشن عضوی ازخانواده کسی تانداشته باشه پرنده خونگی درک نمیکنه چجوریه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
حواسم به خودم هست،،،بداخلاق😒

حاش خوب نیست...شرایط مناسبی برای شوخی نیست.

خیلیا ممکنه واسشون خنده دار باشه چنین چیزی،

فک کن خودت چقد ممکنه بعضی از لوازمتو دوس داشته باشی و با خراب شدنشون ناراحت بشی، حالا اینکه یه موجود زنده س و جون داره، وقتی یه انسان ازش مراقبت میکنه امکان نداره بهش انس پیدا نکنه.

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
الهی...حالت قابل درکه عزیزم...خیلی سخته حیوون خونگی داشته باشی بهش وابسته باشی و بمیره. به هر حال خ ...

ولي اونا ميتونستن تا سر خيابون ببرنش دكتر و خود درماني نكنن

نميتونم خودمو قانع كنم ك از ناراحتيم كم شه

....‌