2733
2739

چله ای نیست ک نگرفته باشم.. دعایی نیس که نخونده باشم.. نذری نیس ک نکرده باشم.. یکساله مداوم اقدامم.. تنبلی دارم.. انگار خدا نمیخاد ک منم طعم مادر شدنو بچشم.. خدایا چقد حسرت.. چقد آه.. چقد غم.. چقد غصه.. دلم دیگه طاقت نداره..😔

اینماه ماه اولی بود بود ‌که لتروزول خورده بودم.‌ سه روزم عقب انداختم‌.. از خوشحالی رو ابرا بودم.. برنامه چیده بودم کی و چجوری شوهرمو سورپرایز کنم.. ینی دختره یا پسر.. تو آینه نگاه میکردم فکر میکردم واقعا مامان شدم.. امشب پریود شدم بازم.. از نظر خدا من لیاقتشو ندارم.......................‌..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی بحق علی طعم مادر شدن رو بچشی والا منم یکروز مثه تو بودم خدا کمکم کرد البته من مشکلاتم صد چندان بود اما درست شد

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2738
عزیزم پیازدرمانی روامتحان کردی؟

نه.. چندبار خاستم امتحان کنم ترسیدم با داروهام تداخل داشته باشه نتیجه نده هیچکدوم..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

نگو اینو دختر  خدا روزی تو هم میکنه .امام رضا به خواهرش قسم بده .انشالله امام رضا به خاطر روی گل خواهرش یه بچه سالم و صالح بده .

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍