2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده.. خدا منو نمیبینه انگار..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 75 پست

این ماه بهترین ماه برای دعا کردن از خدا بخواه بهش اعتماد کن و خودتو به خودش بسپار بهترینا نصیبت میشه مطمئن باش 

خیلی داغونم خداااااااااااااااااااااااااااااا 😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتو ناراحت نکن...به خدا توکل کن خودش میدونه کی بهت نی نی بده..من جاریم دوسال تو اقدام تازه دیروز فهمید که باردار....از خدا میخوام دل توام تو این شبهای عزیز شاد کنه

انشاءالله تو این ماه دلت شاد میشه عزیزم

تا نیم ساعت پیش شاد بود.. فک میکردم به برکت اینماه منم حاجتمو گرفتم..دیروز رفته بودم بیمارستان برای زایمان خواهر شوهرم.. همه نگاها به من بود.. همه حرفا به من بود.. همه تیکه ها به من بود.. خسته شدم دیگه بریدم..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
منم 3ماه اقدامم تنبلی دارم خیلی امید داشتم اینماه خدا نظری بهم کنه که پریود شدم هیچ علائم پریودی ندا ...

انشالله زودتر باردار بشی ولی ۳ماه کجا یکسال کجا اونم من با این شرایط خونواده شوهرم ک همه امسال بچه دار شدن حتی اونا ک بعد من عروسی کرده بودن‌‌..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2740

باورت میشه تاپیکت اومدم یاد خودم افتادم خندم گرفت چه روزای رو اینجوری بعد پریود ناراحت میشدمو و مینشستم گریه میکردم .در صورتی که خدا به وقتش بهترین هدیه ش رو بمن داد و من فقط اون چند سال و به سختی استرس و ناراحتی تلف کردم.امیدت بخدا باشه .تو تاپیکی که من اون سال عضو بودم سال ۹۴ همه باردار شدن .

خیانت=افتابه اسید   
یک نصیحت. از طب سنتی استفاده کن

طب سنتی ام رفتم نتیجه نگرفتم..

سلام دكتر ريحان ميردامادي برو من دخختر خالم بعد ١٢ سال بچه دار شد با ٢ نسخه حامله شد اصلا باورش نميشد 

چون بهش گفته بودن تو اصلا تخمك نداري و اينكه لوله هات براي باردار شدن طبيعي كيفيت نداره بايد اي وي اف كنه ولي بدون اي وي اف و بيعي باردار شد

چیا بهت داد؟

پماد بوعلی و شیاف سکلوژیست و کلی دارو و قرص گیاهی ک الان یادم نمیاد