2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده.. خدا منو نمیبینه انگار..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 75 پست
عزیزم خدا حفظش کنه. میشه بگی مشکلات چی بود و چیکارا کردی

والا طولانیه من سه سال پیش خیلی دغدغم بود ک مادر بشم جنون گرفته بودم چون شوهر سابقم مشکل داشت و ما مشکلات بیشتری هم داشتیم بجز مادر شدن خیلیییی درد داشتم نمیدونم چجوری بگم... خلاصه پیش یه سید سرکتاب گرفتم گف طلاق تو طالع داری ولی بعدش ازدواج میکنی زودم بچه دار میشی من جدی نگرفتم ولی خداشاهده طولی نکشید سال ۹۵ کارای طلاقمو میکردم اسفند ۹۷ طلاق گرفتم چون اون بجز اینکه بچه دار نمیشد خیلی عذابم میداد خیلیییی ... خرداد ۹۶ ازدواج کردم انقدر سریع خدا برام همه چی رو درست کرد ک خدا میدونه همون سال حامله شدم ۹۷ زایمان کردم دوباره الان باردارم اونم ناخواسته اصلا تا سه ماه خبر نداشتم امیدت بخدا باشه واقعا خدا کمکت میکنه من بجز بچه دار شدن تو اون زندگی حس یه سگ داشتم انقدر عذابم میداد اما الان خدای بزرگ چنان ارامشی بهم داده که باورت نمیشه باوز کن مادر میشی

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

بچه ها تک تک پیاماتونو میخونم ولی ببخشید تک تک ریپلای نمیکنم کلی میگم.. هر کاری بگید کردم تو این یکسال.. هر دعایی خوندم نماز شب خوندم زار زدم به درگاه خدا التماسش کردم میدونم تا اون نخاد نمیشه.‌. هر دکتری رفتم هر دارویی حوردم گیاهی شیمیایی .. بخدا روم نمیشه دیگه تو چشمای شوهرم نگاه کنم بگم بازم پریود شدم.. اون بیچاره همش میگه خدا هروقت بخاد میده نگران نباش ولی من از خجالت میکشم.. جاریم خواهر شوهرم همه ی دورو بریتم مامان شدن بجز من.. میفهمم ک با چ حسرتی بچه های اونارو بغل میکنه.. خدا هیچکسو شرمنده همسرش نکنه.. خدا هیچکسو به حالو روز من نندازه..‌...

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقای نباتی چی.به منم بگید

یه آقایی هست توتجریش که می ری پیشش بدون هیچ هزینه ای بهت نبات می ده بایکم شرایط مثلاینکه توبارداریت سونونری..هرکی پیشش رفته حاجت گرفته.

قبلش بایدیه آقا زنگ بزنه نوبت بگیره.هیچ هزینه ای هم نمی گیره 

زندگی زیباست گرچه....
یه آقایی هست توتجریش که می ری پیشش بدون هیچ هزینه ای بهت نبات می ده بایکم شرایط مثلاینکه توبارداریت ...

میشه شمارشو بدی؟ باید زنگ بزنم نوبت بگیرمء؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2731

بچه ها عاجزانه ازتون خواهش میکنم.. هرکسی که داره این پستامو میخونه.. تو این شبا یادم کنید.. دعا کنید.. خیلی شرمنده شوهرمم.. واسه حال دل خسته م دعا کنید.. دعا در حق همدیگه میگیره.. خیلی سختی کشیدم تو این یسال.. خیلی حرف شنیدم.. حال دلم خیلی بده.. 

بخوای پیدامی کنم برات.. اره بایدزنگ بزنین ولی خانوم نه!فقط آقابایدزنگ بزنه

اگه میشه برام بفرست میگم شوهرم بزنگه نوبت بگیره.. هرچن من حتی از امام رضا که تو این یسال سه بار رفتم التماسش کردم حاجت نگرفتم.. از امام حسین ک پیاده رفتم اربعینش حاجت نگرفتم... از هزاااارتا امام و امامزاده دیگه نگرفتم... 😢😢😢😢😢😢

2738
والا طولانیه من سه سال پیش خیلی دغدغم بود ک مادر بشم جنون گرفته بودم چون شوهر سابقم مشکل داشت و ما م ...

عزیزم کدوم شهری؟

چه جالب دعانویسه هرچی گفته اتفاق افتاده

ای کاش همشهری باشیم منم پیش این سیدی که رفتی برم

اگه میشه برام بفرست میگم شوهرم بزنگه نوبت بگیره.. هرچن من حتی از امام رضا که تو این یسال سه بار رفتم ...

جناب آقای قنبری تنها دستمزدی که از بیماران و گرفتاران طلب می کنند و شرط استجابت دعا و شفای بیماران و رفع مشکل گرفتاران می دانند عبادت بیش از پیش از خداوند متعالاست . برای ملاقات با عارف بزرگوار شرایطی باید رعایت شود که همه آنها در سایت ایشان عنوان شده که می توانید آدرس و شماره تلفن و شرایط ملاقات را  ملاحظه بفرمایید.

شرایط ملاقات با پیر مهر

جهت ثبت نام بیماران برای ملاقات حضوری، باید در روزهای دوشنبه و پنجشنبه

از ساعت ۷ صبح تا ظهر باشماره تلفن   تماس بگیرید.تنها آقایان می توانند برای ملاقات حضوری تماس بگیرند و توصیه میشود خانمها با نزدیکترین محرمشان مراجعه کنند اگر ازدواج کردند با همسر و در غیر این صورت با پدر به شرط حیات و در غیر این صورت با برادرشان مراجعه کنند.

روزهای ملاقات بیماران تنها یکشنبه و چهارشنبه صبح می باشد .برای ملاقات به جهت رفع مشکلات کاری،مالی،خانوادگی، استخاره و مشکل نازائی فقط آقایان می توانند با گرفتن وقت قبلی با شماره در روزهای یکشنبه و چهارشنبه حضوری مراجعه نمایند.برای رفع مشکلات کاری ،فردی که مراجعه می کند یک هفته قبل از مراجعه نباید نمازشان قضا شده باشد( و با آستین کوتاه نباشند ).برای دعای اولاد دار شدن:زوجین تا چهل روز نمازهای واجب را قضا نکنند و خانم ها تعهد بدهند که علاوه بر پوشش چادر ( حجاب کامل )واجبات شرعی را انجام دهند.

آدرس : تجریش- سه راه نیاوران- جنب آتش نشانی

خیابان شهید رمضانی- بن بست درالشفاء قائم

زندگی زیباست گرچه....
جناب آقای قنبری تنها دستمزدی که از بیماران و گرفتاران طلب می کنند و شرط استجابت دعا و شفای بیماران و ...

شماره ش چرا نیست عزیزم؟

عزیزم کدوم شهری؟ چه جالب دعانویسه هرچی گفته اتفاق افتاده ای کاش همشهری باشیم منم پیش این سیدی که ر ...

من یکبار رفتم پیشش باقیش دیگه راهش دور بود برا دوستامم دعاهاشونو پست میکرد بگم که هزینم میگیره ولی دستش خیلی سبک بود خیلی انقدر کارش خوبه تو امضام کانال دعاشو زدم عزیزم 

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
ساعت ۷ صبح تا ظهر باشماره تلفن02122516240    

ممنون رفتم سایتش ولی همه نوشته بودن اصن نمیشه تماس گرفت همش اشغاله😔