2733
2734
عنوان

داریدمنومیترسونید!تو1ساختمون بودن بامادرشوهرانقدرسخته!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 86 پست

شده گوشه خیابون چادر بزنی بزن اما با قوم شوهر تو یه ساختمون نباش،

بهتریناشونم باز یه حاشیه ای به زندگیت وارد میکنن.

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...

ببین اگه جفتتون کار به کار هم نداشته باشین انقدرا هم سخت نیست، من ۵ ساله دارم تو یه ساختمون با پدر و مادر شوهرم زندگی میکنم، همیشه میگم اگه دور بودیم بهتر بود، ولی الانم سخت نیست

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه که یکجور نیستن خیلی از مادرشوهرا خیلی خوبن 

ولی این که باهاشون تو یه ساختمون باشی خیلییییییییییییی اشتباهه یهنی خییییییییییییلیا 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
منم مادرشوهرممم خوبه تازه الانم کمک حالمه ولی قطعا یکجانشستن توقعاتی وناراحتیهایی داره ک دل بزر.گ می ...

نه من بااونا کار دارم نه اونا بامن

چون شاغلم. اصلا ارتباط خاص و صمیمی نداریم باهم کاملا باادب و جدی

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
2731
مادرشوهر من هر روز صبح غافلگیرم.میکرد که ببینه خوابم کثیفم تمیزم چی ام واگذارش کردم به خدا هزار ...

دقیقا مادرشوهر منم خیلی فضوله منم میخواستن ببرن تو ساختمون خودشون اما بابام با پول خودش برامون خونه گرفت نذاشت برم اونجا نجاتم داد واقعا

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

نه عزیزم همه مثه هم نیستن.مادر شوهرم طبقه اوله خواهرشوهرم طبقه دوم جاریم سوم منم چهارم.ینی اعتراف میکنم تو حاملگیم اگ اونا نبودن من میمردم تا۷ماهگیم ک ویار شدید داشتم از بوی خونم بشدت حالم بد میشد ازهمه مواد غذاییو آشپزی بشدت متنفر بود تا۷ ماه من شامو ناهار خونه مادرشوهرم بودم.واقعا همه مثه هم نیستن.

من 7 ساله عروسی کردم ، تو یه ساختمونیم ، قبلشم 3 سال عقد بودم همش خونشون بودم ، یه بار بهم نگفته کجا ...

چقدر خوب عزیزم خدا حفظش کنه

منم خانواده شوهرم خیلی خوبن ولی اگه بهم بگن بیا بریم تو یه آپارتمان قطعا نمیرم متاسفانه خودشون عادت دارن ریز و درشت فعالیتای روزانه و اتفاقات دور و برشون رو به همه بگن انتظارم دارن تو همینجوری باشی منم آدمیم که نه کاری به کسی دارم نه دوست دارم کسی تو کارام سرک بکشه واسه همین سریع ناراحت میشم

اگه میدونی خوبه بمون پدر من یه واحد از خونرو به داداشم داد مامانم خیییییلی بی آزاره یعنی مادرم ن ...

تواین ی سال  عقدم واقعا اذیتم نکردن ازهرنظر همسرمم اصلا وابسته خانوادش نیست

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم

استارتر جان ببین اگه امکانشو داری اصلا قبول نکن باهاشون تو یه ساختمون باشی

به قرآن سخته،همشون اولش فرشته ان ولی بعدا رفتارایی از خودشون نشون میدن که به عمرت ندیدی

الان راه پله خونم شده انباری خواهر شوهرم،همه خرت و پرتای بچه هاشو آورده گذاشته تو راه پله ها کا اینجا خونه پدرمه

مادرشوهرم زباله هاشو میذاره تو راه پله بوش عالمو میگیره اعتراض هم بکنیم میگه خب شما رفتنی ببرید بندازید بیرون دیگه

صدای خودشون و دخترش که ۲۴ ساعته اینجا تلپه کل ساختمونه برمیداره یه آسایش نداریم،چیزی هم بگیم میگه خونمه و دخترمه اختیار دارم

پدر شوهرم سر هر ماجرایی سرکوفت آپارتمانو میزنه که مفتی نشستین و اینا حتی یه بار که با شوهرم دعوام شد برگشتم دیدم پدر شوهرم رفته قفل در رو عوض کرده

خیلی سختی های دیگه،مثلا همش انتظار دارن چون نزدیکی تند تند بری خونشون و بازم چون خونت نزدیکه احترامتو به عنوان مهمان نگه نمیدارن

من که خیلی سختی میکشم،خیلی فضولی میکنن همش گوش وایمیستن که ما کی رفتیم بیرون و کی برگشتیم و کجا رفتیم

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

من دوستم طبقه بالای مادرشوهرش ایناس هفته ای یبار مثل مهمون میرن خونشون مادرشوهرشم بنده خدا ماهی یبارم پاش و خونه اینا نمیزاره کلا خیلی خوبن باهم تو کار همدیگه سرک نمیکشن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706