2733
2734
عنوان

داریدمنومیترسونید!تو1ساختمون بودن بامادرشوهرانقدرسخته!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 86 پست

یک ماه طبقه بالاشون بودم بدترین ایام عمرم بود

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

من ک یه جا میشینم فوق العاده پشیمونم اگه ب قبل برمیگشتم عمرا قبول میکردم فکر میکردم با هم میسازیم ولی برعکس شد من همه جوره دارم میسازم توقعاتشونم فوق العاده بیشتر میشه امیدوارم واسه تو اینجوری نباشه

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول همه چی رو جدا کن

تا دعوت نکردن ناهار رو شام نرو اونا رو هم عادت بده اگه دعوت کردی بیان

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من راضیم. مادرشوهرم واحد بغلیم. خواهرشوهرم طبقه بالا‌. هرکس سرش تو زندگی خودش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

نترس اصلا...همه که قرارنیست مثل هم باشن...منم عروسی کنم طبقه بالا خونشون هستم ...ولی حدوحدود مشخص کن و نه زیاد دور باش نه زیادم نزدیک ....حریم زندگیت رو حفظ کن و از همین الانم سعی کن دعواهاتون فقط بین خودتون دوتا باشه 

2738
سخت نیست فاجعه اس اجاره بدی خیلی بهتر از اینه که با مادرشوهر تو یه ساختمون باشی 

مادرشوهر من هر روز صبح غافلگیرم.میکرد که ببینه خوابم

کثیفم

تمیزم

چی ام

واگذارش کردم به خدا

هزارتا مریضی گرفتم از دستش

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

من 7 ساله عروسی کردم ، تو یه ساختمونیم ، قبلشم 3 سال عقد بودم همش خونشون بودم ، یه بار بهم نگفته کجا می ری چرا میری کی اومد خونتون چرا اینکارو کردی ، اگه بیرون باشه زنگ میزنه چیزی نمیخوای بخرم برات ، جایی برم بچمو نگه میداره ، از همه نظر راضیم ازش، حتی بیشتر از مامان خودم واسم کار کرده ، عزیزم با کسی کار نداشته باش ، هر کی مسایل خودشو داره ، ببین اگه کاری به کارت نداره و دخالتی نیست بهترین کارو میکنی بری ، قشنگ تو زندگی جلو میوفتین

خدایا شکرت 

نترس عزيزم اخلاقا متفاوته برو نگرانم نباش زندگي خودتو بكن منم قراره طبقه بالاي مادر شوهرم اينا زندگي كنيم مادر شوهرم خيلي اخلاقش خوبه فضول نيس منم نامزدم ب هيچ شرايطي نميرم خون مستجري چون با اين وضع مملكت كسي ك بره مستجري با اين نرخ اجاره ديگ نميتون پول جمع كنه خونه بخره وسايلم همش داغون ميش پس با خيال راحت برو زندگيتو كن پول جمع كن زودتر خونه دار شي 

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻

اگه فضول نیست نه

ولی من کلا ترجیح میدم از دوتا خانواده دور باشم هیچوقت دوست نداشتم پدر ومادرامون از نزدیک شاهد مسائل و بحثای بینمون باشن چون به هر حال بچهاشونیم و آدمیه دیگه حتی اگه اشتباهم باشه و به خودش حق دخالت نده گاهی ناخواسته طرف بچه خودشو میگیره