2737
2739
عنوان

داریدمنومیترسونید!تو1ساختمون بودن بامادرشوهرانقدرسخته!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه نترس منم با جاری و مادر شوهرم تو یک ساختمونیم . بنده خدا اصلا با ما کار نداره. جاریمم همه اش خونه مامانشه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2740

اگه میدونی خوبه

بمون

پدر من یه واحد از خونرو به داداشم داد

مامانم خیییییلی بی آزاره

یعنی مادرم نباشه اونا زندگیشون از هم میپاشه

ولی اگه یه درصد احتمال میدی آزارت میده تحت هییییییچ شرایطی اونجا نرو

تجربه ی بدی دارم که میگم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

والاه من راضیم مستاجر باشم ولی کنار مادرشوهرم نباشم واقعا تحملش برام سخته

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

آره، بستگی به سیاست خودتم داره ولی هر کاریم کنی باز کدورت بیشتره در کل تویه ساختمون نباشی بهتره از قدیم میگن دوری و دوستی هر چی دورتر توقعات ازت کمتره عزیزترم هستی

میشه برا اینکه به حاجتم برسم دعا کنید😘😘😘😘😘