1270
1273
عنوان

میخوام باهاتون مشورت کنم.

94 بازدید | 14 پست

کارشناسی ژنتیک دارم و یکساله فارغ التحصیل شدم. تو این مدت پی شغل گشتم اما نتونستم مورد مناسبی پیدا کنم. 

به نظر شما کلاس های آرایشگری ثبت نام کنم؟ 

با روحیم سازگار نیست اما مجبورم.

عزیزانم خوشحال میشم راهنماییم کنید.

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اگه پول لازمی اره خیلی خوبه درامدش ....اگر نه بیخیال با روحیت سازگار نباشه نمیشه.

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!
1258

الهی 

ژنتیک بخونی بری آرایشگری 

درسته شاید درآمدش هم بیشتر باشه ،ولی روحیات هم مهمه 

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه 

خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین
یعنی من یه سوالی در رابطه بارشتت بپرسم نیتونی کمکم کنی؟؟

در حد آکادمیک باشه بله

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
الهی  ژنتیک بخونی بری آرایشگری  درسته شاید درآمدش هم بیشتر باشه ،ولی روحیات هم مهمه  ...

چه ارزوها داشتیم و چه شد...

پدرم استاد دانشگاهه قبلا هم سمت های دولتی زیاد داشته اما نون حلال خوره. میگه با آشنا بازی اگه جایی مشغول شی تا آخر عمر نون حروم میریزی تو شکم خودت و بچت.

امکان ادامه تحصیل هم ندارم

چه میشه کرد خواهر

1281
ژن ممکنه عوض بشه؟مثلا یکی ژنش سالمه بعدچندسال ایرادی پیداکنه ژن معیوب داشته باشه🤔

گاها خود ژن نیست که تغییر میکنه بلکه پروتئین هایی که از روی ژن ساخته میشن( فرایند رونویسی و ترجمه) طی جهش ساختارشون تغییر میکنه و معیوب میشن. 

چه ارزوها داشتیم و چه شد... پدرم استاد دانشگاهه قبلا هم سمت های دولتی زیاد داشته اما نون حلال خوره. ...

منم مثل توام بارتبه 700 ،17 سال پیش وارد یکی از بهترین دانشگاههای کشورشدم شاگرداول گروه تو کارشناسی و ارشد بودم 

ولی هیچی به هیچی 

پس از چند سال حق التدریسی تو دانشگاه ،گذاشتم کنار منتظر آزمون استخدامی رسمی آموزش پرورش شدم ولی باورت میشه تو این 11 سال فقط یبار پارسال اونم 1 نفر از 4 تا رشته مختلف برای رشته مورد نظر من میخاستن !!!!

خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین
منم مثل توام بارتبه 700 ،17 سال پیش وارد یکی از بهترین دانشگاههای کشورشدم شاگرداول گروه تو کارشناسی ...

بله در جریان سیستم فاسد استخدامی ها هستم.

حتما خیلی سخت بوده براتون. 

من هم همین آینده رو برای خودم میبینم. چون مادرم هم چندین سال عمرشو برای همین استخدامی ها گذاشت و الان نصیحتم میکنه که به امید اینها نباشم. باید کاری رو شروع کنم... به مهد کودک فکر کردم؛ به ارایشگری؛بوتیک  و و و 

چند ماه دیگه میرم تو ۲۵ سال و میخوام تا قبلش مسیر زندگیمو انتخاب کرده باشم و از این بلاتکلیفی در بیام.

نیاز به همفکری دارم که مسیر درستی رو انتخاب کنم

بله در جریان سیستم فاسد استخدامی ها هستم. حتما خیلی سخت بوده براتون.   من هم همین آینده ...

سخت ؟!؟!؟

خیلی بدتر از سخت ،من شاگرداول شهرمون بودم همه میدونستن اینو ،الان هی بهم گوشه کنایه میزنن دوستان قدیمی که ای وای تو دیگه چرا 

اگه نبود همسر عزیزتر از جانی که خدا نصیبم کردو دوتا بچه نازنین و سالم و نازی که بهم داده بی شک از این غصه دق میکردم 

روحیاتمم اصلا با کارایی مثل خیاطی و آرایشگری و ...سازگار نیست ،با اینکه دوره های مختلفی رفتم و از هرکدومسون یه چیزایی بلدم ولی برای وقت پرکنی بوده 

هیجی مثل درس و کتاب و امتحان و خوندن منو ارضا نکرده هیچوقت 

حق التدریسی تو مدارس غیرانتفاعی و ...رو هم یجور مسخره کردن خودم میدونم 

انیدوارم راهتو پیداکنی و عاقبت بخیر بشی عزیزم

سخت ؟!؟!؟ خیلی بدتر از سخت ،من شاگرداول شهرمون بودم همه میدونستن اینو ،الان هی بهم گوشه کنایه میزنن ...

چقدر داستان زندگیمون شبیه به همه

انشالله خدا برا هردومون سوپرایز داشته باشه 😁

مرسی برای وقتی که گذاشتی

1226