2733
2739
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست

زمان بهترین دارو واسه عشقته نگران نباش خوب میشی بیخی زندگی کن مگه چندباربه دنیا میایم اه 

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشک و آه و غم زندگیمو فرا گرفته بود. دوسش داشتم ولی دوسم نداشت.   چه دنیای نامردیه. عشق یکطرف ...

هیچ وقت فکر نمیکردم پسرا  به این شدت عاشق شن  معمولا زود فراموش میکنن

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
2731
اقا  بهرااااااام منو خولدن

😛😛😛اومممم 

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
. تموم شد . یک نه باعث شد تا 3,4 سال از زندگیم تیره وتار بشه. کاشکی هیچوقت بهش پیشنهاد نمیدادم ودر ت ...

ببینید قطعا نه شنیدن خیلی براتون سخت بوده،ولی خوشحال باشین از اینکه قبل ازدواج گفته بهتون،هستن کسایی که با عشق یک طرفه زندگی رو شرع کردن و سالهای سال به ظاهر کنار هم هستن،ولی دلاشون از هم جداست و زندگی شادابی رو ندارن.

خدایا شکرت💖
2740

منم ی پسری بود  البته هنوزم هس, عاشقشم اون باعث شد عاشقش شم اونقدر نگاهم میکرد ک اطرافیان گفتن عاشقته , تا من دل بستم بهش سرد شد,من تاحالا کسی رو دوس نداشتم اون اولین عشقمه, اما گمونم یه طرفس , کاش اطرافیانم هیچوقت منو متوجه نگاهای اون نمیکردن

حالا یه سوال ممکنه ی اقایی از ترس جواب منفی جلو نیاد?, چون من حتی کوچکترین توجهی  بهش نکردم تا نفهمه حسی دارم بهش

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  
خودتو ناراحت نکن باور کن خوب شد گفتی اگ نمیگفتی همش حسرت میخوردی ...میدونم سخته ولی بازم میشع که عاش ...

آره .اگه نمیگفتمش تا آخر عمرم افسوس میخوردم. نمیدونم.امیدوارم بازم بشه.الان ک 5 سال گذشته ونشده. 

پرسیدم ازش. گفتش ب دلایل متعدد. هرچقدر گفتم ک بهم بگو تا حداقل عیبامو اصلاح کنم نگفت. هنوزم بزرگترین ...

دلم میخواد از دستت جیغ بزنم برادر.خب مشخصه ناز کرده دیگه.واقعا که😡😡😡😡

2706