2737
2734
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست
بله میبینمش چون نوه عموم بود.اسمش مرتضی بود.به خواهرش که با هم دوست بودیم گفتم اونم به برادرش گفت .م ...

اوه.حالا ابراز علاقه هیچی.فقط اینکه شوهرت شاگردش بوده خیییییلی ترسناکه😲😲😲

هییییی دل غافل خیلی سخته و فراموش نشدنی 😔😔

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشک و آه و غم زندگیمو فرا گرفته بود. دوسش داشتم ولی دوسم نداشت.   چه دنیای نامردیه. عشق یکطرف ...

بقران درکت میکنم برادر 😔

بخدا سخته. تمام زندگیت پر از درد میشه

حالا یه دختر که دیگه خیلیییی احساسی تره تو عشق یه طرفه

مرض جسمی ادم بگیره ولی روحش شبا راحت بخوابه

خدا کمکت کنه

اوه.حالا ابراز علاقه هیچی.فقط اینکه شوهرت شاگردش بوده خیییییلی ترسناکه😲😲😲

آررررره اون دوران همش استرس داشتم و کابوس میدیدم

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2738
نه من نه اون

چندسالته الان؟متولد کدوم ماه هستی و بود؟

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
من بار اول گفتم آره اما دیدم خیلی مغرور هست گفتم بذار یه کم ناز کنم و نه بگم و غرورش بشکنم اهای مردا ...

خیلی عجیبن

یذره توانایی تجزیه و تحلیل رفتار ما خانوما رو ندارن😑

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
عاشخم شدی🙊🙊🙊🙈🙈🙈

مگه میشه عاشخ آلوچه نشد!!!!

2706