2733
2734
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست
خب بعدش باز بهش نگفتی؟؟؟؟

همون موقع علتشو ازش خواستم ک نگفت. نمیتونستم بیشتر ازین اسرار کنم. دخترعموم بود. هر روز چشم تو چشم میشیم. از بچگی با هم بزرگ شذیم. شرایط سختی بود واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخوری مارو😂😂😂😂😂😂😂

😆😆میخولمت

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2731
نه من نه اون

خب پسر عاقل برو ازش بپرس دلیل نه گفتنش رو، فهمیدی میگن  : پسر عمو خدا تقدیر کرده    خدا تقدیر بی تدبیر کرده   

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
پرسیدم ازش. گفتش ب دلایل متعدد. هرچقدر گفتم ک بهم بگو تا حداقل عیبامو اصلاح کنم نگفت. هنوزم بزرگترین ...

هیچی الکی نه گفته.دلیلی هم نداشته فقط خواسته بگه نه.کلا از ذهنت دورش کن برای خودت رندگی کن خودش کم کم برمیگرده طرفت 

ما ملت حسينيم
وابستش شدم بهش علاقه مند شدم ,دوسش داشتم.  احساس میکردم اونم بهم علاقه داره ,یجورایی ابراز علاق ...

وای بیچاره مامانت میخاسته دختر جاریشو واسه خودش عروس کنه 

اَه من بمیرم هم دوست ندارم با جاریم فامیلتر بشم 😲😲😲

2738
مگه نگفتى  رفتارش محبت آميز بوده؟ چرا گفت نه؟دليلشو نپرسيدى؟ديگه سراغش نرفتى

نمیدونم,شاید من متوهم شده بودم. ولی چون خودم تجربه نداشتم از خیلیا پرسیدم وگفتن ک دوستت داره.دلیلشو بهم نگفت

نه من نه اون

خب اگه ازدواج نکرده یعنی اونموقع پای کسی در میون نبوده یعنی ناز بوده.اههه چقدر شما مردا بیخیالین بخدا یعنی نمیشد یه ذره پافشاری میکردی؟؟؟واقعا که حرصم دراومد😒😒😒اوف

2706