2733
2739
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک همچین کاری نکردم

کار درستی کردی اصرار کردن اصلا عاقلانه نیس من خودم فکر میکنم و نظرمو میگم و اصرار هیچ تاثیری روی نظرم نداره  مرد غرورش خیلی مهمه اصرار کنی خورد میشه

❤ وخدایم کافیست.......
2731
من با اینکه اخلاق و چهره و اندام زیبایی داشتم ی خواستگار بشــــــــــر نداشتم همه شون ترسو بودن یا ب ...

همشون بهد از ازدواج چشماشون بینا میشه تا مجردی درست و حسابیا معلوم نیست چشمشون کجا گرمه

ما ملت حسينيم
اهااان.عمون حدسم درست بود تو ذهنم این حدس رو زدم ولی گفتم برای اقا مهم نیست یعنی برای هانمش هم نیست؟

والا برای خودمم جای سواله.چون تو ظاهر  زنه چنان بهش میچسبه و با عشوه نیگاش میکنه ک انگار عاشق و معشوقن

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2740
والا برای خودمم جای سواله.چون تو ظاهر  زنه چنان بهش میچسبه و با عشوه نیگاش میکنه ک انگار عاشق و ...

ادم چقدر سردرگمه اونجوری.ولی اینکه هر سال روز تولدت بهت تبریک میگه یعنی به یادته  

ما ملت حسينيم
ببینید قطعا نه شنیدن خیلی براتون سخت بوده،ولی خوشحال باشین از اینکه قبل ازدواج گفته بهتون،هستن کسایی ...

آره .خوشحالم ک ابراز علاقه کردم. اگه بهش نیگفتم واقعا افسوسش تا اخر عمر همراهم بود

منم ی پسری بود  البته هنوزم هس, عاشقشم اون باعث شد عاشقش شم اونقدر نگاهم میکرد ک اطرافیان گفتن ...

بنظرم ابراز علاقه کنین. من ک تجربه نه شنیدنو  دارم ولی از ابراز علاقم پشیمون نیستم

اسی ی سوال؟؟؟

خدایی خدارو شاهد دلت قرار میدم ی سوال میپرسم جواب بده..

تو ک عاشق عشقت بودی دوس داشتی باهاش ...... داشته باشی؟ 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
حالا یک بار با خانواده برو جلو ببین چی میشه؟ شاید ناز کرده ک این همه مدت ازدواج نکرده؟

بنظرم دیگه باید تبدیل بشه ب ی خاطره تلخ. نمیتونم دوباره اقدام کنم. نه فراموش شدنیه نه اقدام کردنی

2706