2733
2739
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97970 بازدید | 1342 پست
اسی جواب منو اصلا نمیدی ها بخدا میزنم لهت میکنم 😠😠😠😠😡😠😡😡😡😈😈😈😈😈

نفس عمیـــق بکش،،،،،

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام، قصدا با یه کاربری دیگه اومدم که بگم خیلی خوب شد که بهش گفتی و تو دلت نموند ، تکلیفت با خودت روشن شد ، پسرعمه ی احمقه من میدید و میفهمید هم دیگه رو دوست داریم هیچ قدمی برنمیداشت ، فکر میکرد من تا همیشه براش میمونم و از جانب من خیالش راحت بود میرفت حتی با دوستای منم دوست میشد ولی یه بارم نگفت که میخواد با من باشه، بعد از عقد من رفت سراغ سیگار و مشروب و دو سال بعد از ازدواجم گفت فکر نمیکردم ازدواج کنی وگرنه زودتر یه کاری میکردم، از غمت سیگاری شدم ، دیر از خواب بیدار شد آقا و به گفته ی خودش موند تو حسرتم. متاسفانه چون فامیلیم چشم تو چشم میشیم🥴🥴

2742
بقران درکت میکنم برادر 😔 بخدا سخته. تمام زندگیت پر از درد میشه حالا یه دختر که دیگه خیلیییی احساس ...

ممنونم. ایشالا شما هم ب آرامش برسی.

ولی پسرا هم میتونن خیلی احساساتی باشن برخلاف ظاهرشون.در خفا خیلی شکست پذیرن 

وای خدا اشکم دراومد😭دلم برای نامزدم سوخت با اینکه چهره و وضع مالی خوبی داره  خیلیم جذابه از همه مهم تر به شدت عاشقمه من عاشقش نیستم اونقدرا دوسش ندارم دارم هر دومون گول میزنم کاش میتونستم دوسش داشته باشم عه من چه مرگمه چرا جواب مثبت دادم بدبخت شه لعنت به من😭😭😭😭😭

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم
اشک و آه و غم زندگیمو فرا گرفته بود. دوسش داشتم ولی دوسم نداشت.   چه دنیای نامردیه. عشق یکطرف ...

دلیل نه گفتنش چی ب 

پسرعمو من پاشنه درخونمونو درآورد بعد 1 سال و 6 ماه جواب مثبت گرفت شاید باید بیشتر اصرار میکردی

یعنی چی؟منظورت اینه اون روز سالگزد ازدواجشون نبوده؟

بوده خودم رفتم عروسیش. 

منظورم اینه که براشون مهم نیست. ک سالگردازدواجشونه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2740

استارتر خدا کمکتون کنه تا یادتون بره

رابطه تونو با خدا قوی تر کنین

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بلد نبودم. بی تجربه بودم. نمیتونستم اسرار کنم. آخه دختر عموم بود. میترسیدم بد بشه

آخه بد چی بشه نهایت نیگن فلانی فلانیو میخواست ندادن این دیگه تهشه خلاف شرع که نمیخوای بکنی به نظرم از طریق خانوادت بازم اقدام کن

من شیعم،حیدر آقامه  
2706