2737
2739
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2211 بازدید | 234 پست
موکله قد اشتباه گفت متر دم دستش نبود چشمی گفت😁😁

😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خونه یکیشون موکل داره یعنی جن داره ...تو که میترسی اسمتو بدی زبون درازیت ب چیه...

زبون من درازه چون رمالی...چون کافری...خونه یکیشون موکل داره پرواز کرده اومده تو گوش تو گفته ؟؟؟؟؟؟

اسکل کردی ملتو؟؟؟

برو سر چار راه بیشتر دورت جم میشن

از مشکلات مردم واسه خودت سرگرمی میسازی

من صد سال سیاه اسم مادرمو به ادمایی مث تو نمیگم 

اولش قیافه گرفتی که انگار با دست خالی موکل میفرسی و امار میگیری

اما بی عرضه تر از اینایی

زندگی همه این بیچاره هارو گند میزنی توش...از کجا بدونن با اسم مادرشون طلسم نمینویسی

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
اسم مامانمم میخواد... بنظرت شام دعوتش کنم یا زوده؟؟     همچین فاز گرفته بود فک کردم الان ...

بچه سنی نمفهمی .ایشون کلیییی قدرت داره .فقط اسم مادرتو بگو حلهههه .سمندونم میاد پیشت خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

آوا شما اگه کارت درسته نیا اینجا ک صد تا حرف بشنوی و بخوای خودتو ثابت کنی... مگه اینکه بخوای جلب توجه کنی . چه حالی داری بخدا.من جات بودم این چیزا رو لو نمیدادم

این موکل و این حرفا هم طبق تجربه من اصلا چیز قطعی نیست... ادم خودش میتونه سرنوشتشو عوض کنه

نام نجات دهنده ات را از آینه بپرس🎈
خب اومده مسخره میکنه و بچه سنه ...شما بهش بگید اینکه متوجه نمیشه

این به در و دیوار و امثال تو میگن

بچه سنم ولی فهمیدم تو چه ادمی هستی

مسخره میکنم چون لایقشی

تاااااااابلو اینارو فیلم کردی اخه یه کم خلاقیت به خرج بده

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2738
زبون من درازه چون رمالی...چون کافری...خونه یکیشون موکل داره پرواز کرده اومده تو گوش تو گفته ؟؟؟؟؟؟ ...

فدات .هزار تا ازین بچه سنا بودن تو این سایت نینی سایت میشد خانوم سایت 👍👏👏👏

خب اومده مسخره میکنه و بچه سنه ...شما بهش بگید اینکه متوجه نمیشه

اتفاقا خوبم متوجه میشه که اسم مادرو  خودشو نگفت بهت، چون خبر داره از ماجرا، ولی همینجوری سر هوا نمیشه پیشگویی کرد که شما برای اون دو تا کاربر کردید

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
تویی که جرات نمیکنی اسم بدی اونوقت از جن صحبت نکن ..همیشه و همه جا زبون دراز نکن..

معلومه جرات نمیکنم

مگه اولش گفتی اسم میخای؟

مگه مال اونارو با اسم گفتی؟؟

عرضه داری؟؟بلدی؟؟؟مال منم مثل اونا بدونه هیچی بگو!!!

پس ببند بشین یه گوشه!!!

سوختی که سنم کمه ولی ضایت کردم دیگه الکی خودتو تبرعه نکن

آوا شما اگه کارت درسته نیا اینجا ک صد تا حرف بشنوی و بخوای خودتو ثابت کنی... مگه اینکه بخوای جلب توج ...

آخه اینجا خانومای دردمند زیادن .به هر علفی چنگ میزنن .خدا خودش جواب آدمای شیادو بده به همین روزای عزیز.

اتفاقا خوبم متوجه میشه که اسم مادرو  خودشو نگفت بهت، چون خبر داره از ماجرا، ولی همینجوری سر هوا ...

بابا سوخته از اینکه به قول خودش بچه سنم اما فهمیدم چه روباه مکاریه!!!

خودش باور کن از من یا کوچیکتره یا همسن منه

همه این بنده های خدارو سوژه کرده میخنده

2706