2737
2739
عنوان

خدا منو بکشه 😭😭 کاش قبل ازدواجم میدونستم مشکلمو

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 64 پست

من دقيقا مشكل تورو داشتم از سن ١٣سالگي كيست دارم بعد عروسيمم پيگيري كردم باردارم كه شدم نميدونستم كه هنوز كيست دارم يا نه كه تو سونوي اولم گف كيست نداري،سعي كن بري ورزش فست فود نوشابه نخوري و عنبر نسارا دود بدي براي خودت مشكلتم مشكل حادي ني اكثر خانما دارن استرس نداشته باش

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراسقط شد

بخدا نمیدونم هر ازمایشی بگی دادم هیچی نشون نداد گفت سالمی اما فقط ویتامین د بدنم خیلی کم بود رو ۱۰بود اولش بعد یکمم غلظت خون داشتم با تو حانلگی تیروعیدم رفت بالا اما دکتر گفت به خاطر اون نبوده حالا نمیدونم بخاطر چی بوده برای بعدی میترسم خییلی

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
برای چیه ویتاگنوس؟؟؟ بدون نسخه هم میدن

عزیزم گیاه پنج انگشت یا گیاه زنان هم بهش میگن ‌.

بله بدون نسخه هم می‌دن.

من پارسال گرفتم ۸تومن.

اسمشو اینجا خوندم.

بینهایت تاپیک براش هست تو نی نی سایت.کافیه سرچ کنی ببینی چقدر خانوم ازش برای درمان پلی کیستیک و باروری نتیجه گرفتن.

پریود رو تنظیم می‌کنه.

هر روز ناشتا ۴۰قطره تو آب میریزی یه نفس میخوری چون بد مز ست.

عوارضی هم نداره من دو ماه خوردم.بازم همینجا سرچ کن تجربه بقیه رو بخون.

انشالله مشکلت به راحتی حل میشه عزیزم.

حتی یه شرکت ایتالیایی قرصشم تولید کرده که ت‌ بازار هست اما قطرش زودتر جواب میده

2728

سیاه دونه رونیم کوب کنین وسریع باعسل قاطی کنین مقدارشودقیق یادم نیس بهش میگن دوسین عطاری هاهم میفروشن.ازاوایل پریودتاتقریبابیست سیکل روزی دوباربخورین.البته واسه من فایده نداشت.رازیانه هم روزی دوباردم کنین صبح وشب بخورین البته قبلش ازمایش پرولاکتین بدین اگه بالانبودرازیانه میشه خورد

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
بخدا نمیدونم هر ازمایشی بگی دادم هیچی نشون نداد گفت سالمی اما فقط ویتامین د بدنم خیلی کم بود رو ۱۰بو ...

همسرت ازمایش اسپرمش نرمال بود

2740
همسرت ازمایش اسپرمش نرمال بود

اره نشون دکتر دادم گفت هیچ مشگلی نداره .بنظرتون بخاطر چی بوده .اول قلبش تشکیل شد بعد دوباره رفتم سونو گفت از بین رفته

اره نشون دکتر دادم گفت هیچ مشگلی نداره .بنظرتون بخاطر چی بوده .اول قلبش تشکیل شد بعد دوباره رفتم سون ...

سقط توبارداری اول زیاده نگران نباش به خداتوکل کن من الان خودم کم کم بایدبرم سونوقلب ولی ازبس میترسم ونگرانم کامل درکت میکنم چی کشیدی.ایندفعه هردوتون قرصای ویتامین مصرف کنین.به همسرت کاسنی بده باقرص ویتامین ای ان شالله نی نی سالم خدابه توواستارترمیده خداخیلی بخشندس

سقط توبارداری اول زیاده نگران نباش به خداتوکل کن من الان خودم کم کم بایدبرم سونوقلب ولی ازبس میترسم ...

مرسی عزیزم ایشالا قرص ول ومت میخورم خودم خوبه بنظرت ؟

سقط توبارداری اول زیاده نگران نباش به خداتوکل کن من الان خودم کم کم بایدبرم سونوقلب ولی ازبس میترسم ...

کی میری سونو قلب ؟

مرسی عزیزم ایشالا قرص ول ومت میخورم خودم خوبه بنظرت ؟

اره عزیزم خوبه گرده نخل هم اگه بتونی بخری خوبه هم واس خودت هم همسرت.درکل هروقت خداصلاح بدونه بهمون میده توکل برخدا

2706