2737
2734
عنوان

خدا منو بکشه 😭😭 کاش قبل ازدواجم میدونستم مشکلمو

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم پر کیست بودم حتی ۲سری کیست تو بدنم ترکید و بعد یک ماه اقدام نی نی دارشدم عزیزم خدا هر وقت صلاح بدونه میده عزیزم 

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2728
شما فولیکولهات چند بود چه داروهایی مصرف کردی

فولیکول هام با دارو 18و 20 میشد ..سه دوره کلومیفن خوردم..که سومین دوره کلومیفن باردار شدم..البته عسل و سیاهدونه هم خوردم

چه احساسی از این بهتر که هستی...!
نوشته pco تخمدان حاوی فولیکولهای ریز متعدد با سایز حداکثر 7

وای تو سونو منم نوشته که ترسیدم 😭اما من باردار شدن چن ماه پیش سقط شد

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
برای چیه ویتاگنوس؟؟؟ بدون نسخه هم میدن

اره عزیزم بدون نسخه قطره ویتاگنوس ولی قطره ش خیلیییی تلخه من قرصشومیخوردم اسم قرصش اگنوگل هستش

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
2740
فولیکول هام با دارو 18و 20 میشد ..سه دوره کلومیفن خوردم..که سومین دوره کلومیفن باردار شدم..البته عسل ...

عسل و سیاه دونه چه روزهایی خوردی چطورس خورده یکم توضیع بده

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
چی هست

یه روش درمانیه تو گوگل اسم وادرس پزشکا هومیوپات هست .من سالها شیمیایی خوردم ودو سال هم سنتی ولی با چند ماه هومیوپاتی درمان شدم وفولیکولای بالغ دارم

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706