2737
2739
عنوان

خدا منو بکشه 😭😭 کاش قبل ازدواجم میدونستم مشکلمو

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم آروووووومترررررر  منم پلی کیستیکم حتی ازمجردی  منم دکترگفت دیر بچه میارهمسرم گفت بیخ ...

بعد چند وقت دارو باردار شدی چه دارویی مصرف کردی؟

فولیکولهات چه اندازه بودن

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2731
یکم آروووووومترررررر  منم پلی کیستیکم حتی ازمجردی  منم دکترگفت دیر بچه میارهمسرم گفت بیخ ...

عزیزم شمااوایل بارداری علایم بارداری چیاروداشتی؟اخه میگن پلی کیستیکابعضیاعلایم بارداریشون کمه

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
واسه من حاده فولیکولهام خیلی ریزن

از روز اول پریودیت تا ۱۵ روز قبل از شروع پریودی جدیدت هر روز صبح یک قاشق عسل با نصف قاشق سیاهدونه رو قاطی کن صبحونه بخور غذاهای با طبع سرد نخور تخمکات بزرگ میشن

🦋
2738
بدون دارو زیر 10 باید 18 تا 24 باشه

خوبه که با دارو میره رو اینا از کجا فهمیدی پلی کیستیکی تو سونو چی نوشته

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

با هومیوپاتی برای همیشه درمان میشی نگران نباش .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
وا منم تخمدونم پلی کیستیکه..بعد از 10 ماه نتیجه گرفتم..فقط طول میکشه..سع کن توی دوران پریودی گرمیجات ...

شما فولیکولهات چند بود چه داروهایی مصرف کردی

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
قرص اگنوگل یاهمون ویتاگنوسوامتحان کردی؟عکس رنگی گرفتی؟

شما فولیکولاتون عادی چنده؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
2706