2410
2553

من از دوران مجردی تخمدانم پلی کیستیک بود اما هیچ دکتری برام توضیح نداد مشکلمو منم فکر نمیکردم جدی باشه حتی تو دوران عقدمم که رفتم دکتر به خاطر پریودم به شوهرم گفتم چیزی نبود تخمدانم پلی کیستیکه.بعد ازدواج که خواستم بچه دار شم دکتر توضیح داد الانم تو درمانم دارو مصرف میکنم شوهرمم که فهمیده شاید باردار شدنم طول بکشه یا اصلا نشم هی میگه من بچه دوست ندارم میدونم به خاطر منه که اینطور میگه.خیلی دوسش دارم به خدا 😭😭 دوست ندارم ارزوی بچه بمونه به دلش.کاش قبل ازدواجم میدونستم عمرا ازدواج نمیکردم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

وا خب واقعا مشکل بزرگی نیست تخمدان پلی کیستیک

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیلیا این مشکلو دارن و بچه دارم شدن. نگران نباش

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

اووووووو چه خودتو اذیت میکنی

پلی کیستیک با دارو حل میشه

اتفاقا اونایی که پلی کیستیکن و زود دارو ها رو شروع میکنن زود هم بچه دار میشن😁😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2714

یکم آروووووومترررررر 

منم پلی کیستیکم حتی ازمجردی 

منم دکترگفت دیر بچه میارهمسرم گفت بیخیال هروقت اومد

ولی اراده قوی داشته باش 

میاد نی نی 

ببین‌ خدابه من داد به توام میده😊

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 

خب ریزباشه مال منم ریزن باداروهم خوب نشدباامپول ولی رشدمیکنه عکس رنگی وازمایش هورمونی وازمایش اسپرم ازهمسراینارودراولین فرصت انجام بدین

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
هعییییییییییی دست رو دلم نزار که خونه شیش ساله درگیر دوا درمون به خاطر این پلی کیستیک بی صاحابم

عزیزم اینجا از ویتاگنوس خیلی تعریف کردن و کلی از خانوما نتیجه گرفتن امتحان کردی ؟

2706