2733
2739
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192157 بازدید | 1085 پست
خخخخ ای جانم ، نظر لطفتونە گلبانو ، خخخخ ولی خندەام گرفت چون یە شوخی هست بە گویش ما سنندجیا میگن کور ...

کلی خندیدم

من دلم کردی حسابی میخواد.ایلامی ها یواش هستن والله  

بذار یه خاطره برات بگم

پنج سال قبل رفته بودم ایلام مسافرت 

یه دختر با یه کوله

توی یه روستا توی صحرا عروسی بود

منم دعوت کردن و کلی مهربان بودن

از اون موقع و قبل تر از کورد ها خوشم می اومد

امنیت توی ایران برای یه دختر تنها کمه ولی در سفر به کردستان و کرمانشاه و ایلام من واقعا بهم خوش گذشت و امن بودم

جوانرود تا پاوه رو با یه کامیون رفتم!

خلاصه سه سال قبل که با همسرم اشنا شدم متوجه شدم تی همون عروسی ایشونم دعوت بوده!!!

طبیعت و مردم کورد بی نظیرن

شما تشریف اوردی تهران قدم روی چشم ما بذار 

تعارف نمیکنم ها

همونطور که میدونم شما هم تعارف نکردی

😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چه همتون احترام بذار به خواهر شوهر و مادر شوهر شدید یه هو 😂😂😂

استارترم که حسوده و بخیل 

حالا اگه خواهرشوهر خودتون اینجوزی بود که ....😆

عشقم امیریست که دلدار حسین است،قرص قمرش نورشب ماه حسین است،گشتم همه عالم به این نکته رسیدم،عشق است اباالفضل که علمدارحسین است
2728
به خدا اولش عادی بود. یک کم قلقلک بود خب که به نظرم طبیعیه. به هدا می تونم قبول کنم که هودش ذوق داره ...

اصلا تو واسه چی میری و میای که شاهد اینجور چیزا باشی بشین خونه ی خودت هرموقع کارواجب پیش اومد برو همین

تخت دونفره؟!

یه چیزی بگم؟؟؟؟

من خونوادم شهرستانن ،هروقت میریم شوهرم میره پیش داداشم و بابام میخابه😑😑😐😐😐😂😂😂روش نمیشه کلا؛ دیگه من چی بگم اخههه؟! دیگه نامزدی هم ک کلاااا خعلی سخت گیری کردن اه..

2738
از بقیه هم بپرسم بازم نظرشون همینه رفتار خواهر شوهر استارتر چیزی جز جو گرفتگی نیست،این موارد رو من ...

شما چیکار به رفتار دیگران دارید؟؟؟؟اخه درمورد رختخواب ادمی که اصلا نمیشناسی چجور نظر میدی وزن ومردی که بهم محرمن را بی حیا خطاب میکنی......چه افکاری داری چقدر سطح پایین...

دوست منم همینجوری شد بعد ازدواجش،هی بهم میگف شما چی میدونین رابطه؟!شوهرای شما ک مث شوهر من بلد نیس😩مث بچه ها گریه میکرد میگف دام تخمه میخواد اگه نخرین ب شوهرم میگم منو اذیت کردین،بیچاره باباش نصف شب میرف دنبال تخمه ک واسه این پیدا کنه

❤زیباست!صبری ک پایانش تو باشی❤
کلی خندیدم من دلم کردی حسابی میخواد.ایلامی ها یواش هستن والله     بذار یه خاطره برات بگم ...

ای جونم چە اتفاق جالب و خوشایندی  😊

کە با همسرتون یە جا بودید 

خانمی جوانرود و پاوە رو هم کە اومدی  ، دیگە دلم میخواد حتما یە سر سنندج هم بیای 

اصلا من کلا هم عشق مهمون و توریست و تورگاید بودن و اینام😀😀

باور کن تا حالا دە سری توریست آوردم خونەمون و با جون و دل ازشون پذیرایی کردم  چون دوس دارم روزی این مملکت آباد و شە و این روزای سیاە و روزگار تلخ سر برسن ، از کوردا و مردمش خاطرەی خوبی داشتە باشن و اون موقع  حسابی توریست داشتە باشیم😉 ، دیگە شما ک خودی هم هستید  و عزیز دل😍

راستی یە چیزی میخوام بگم اینجا نمیشە اگە مایل بودید درخواست دوستیمو قبول کنید 

پس اگه خانواده شوهر منو ببینی چی میگه مادرشوهرم تا کمر خم میشه دست دومادشو میبوسه هر موقع میاد انگار پادشاه انگلیس اومده حالم بهم میخوره از این رفتاراشون

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2706