2737
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192157 بازدید | 1085 پست
دلم میخواد از خانم هایی که کامنت با مضامینی از قبیل جو گرفته و تو کف بوده میذارن بپرسم شما خودتون هی ...

جالبه تو هر تاپیکی که شما صحبت میکنید خیلی مثبت هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر تاپیک رو خوندم و به نظرم شما داری حسادت میکنی از عنوان تاپیکت هم مشخصه اگر خانواده شوهرت ...

منم از ازدواج خوبش خوشحالم و امیدوارم خوب بمونه ولی اون قسمت جریان که به من مربوطه اذیتم می کنه.اگه بیشتر تاپیک رو خونده باشید حتما متوجه شدید که مشکلم تخت و شربت نبود.

یه چیز دیگه هم بگم که ربطی نداره ولی چون خیلی تکرار کردن دوستان میگم: 

به نظر من واژه ای به عنوان ترشیدگی فقط ساخته ذهن های محدود و بیماره.وگرنه از اساس وجود نداره.آدمیزاد که آش نیست که بترشه! حتی اگه هیچوقت و در هیچ سنی ازدواج نکنه و حتی اگه این ازدواج نکردن انتخاب خودش نباشه و خیلی دلش بخواد ازدواج کنه و پیش نیاد !

اسی زیاده روی واغراق میکنی بدبخت زنه نازداره نانکنه احساس میکنم ازش بدت میاد منم خواهر شوهرم اینقددددر نازمیکنه اما باخودم میگم حتما منم یه سری رفتارهایی دارم دیگران خوششون نیاد بیخیال میشم 

.
2728

خانم ها و آقایون عزیز

ممنون که خوندید و نظر دادین

با حرف ها و بحث های رد و بدل شده متوجه شدم که این دوره طولانی مدت نیست و احتمالا اگه مثل اول ازدواج خودم یک کمی صبر و مدارا کنم همه چی حل بشه.

سعی می کنم به رفتارهای خواهر شوهرم و والدینش به چشم یک دوره موقت نگاه کنم و هواشو داشته باشم .در این باره هم بک کم با شوهرم حرف می زنم .

ممنون از همه و با اجازتون تاپیک رو قفل می کنم.

بعدم شما خودت میگی که ازدواجتون برخلاف میل و سبک خانوادشون بوده

اما دامادشون انتخاب خودشون بوده 

خب طبیعیه که اون خیلی بیشتر به دلشون میشینه و احترام بهش میذارن

باید بپذیری که شما احتمالا اون عروسی نیستی که اونا توقع داشتن

اینکه رفتار خواهرشوهرتم عوض شده بسیار طبیعیه 

وارد یه رابطه عاطفی موفق شده و داره ازش لذت میبره

شما نمیتونی بری تو خونه خودش و از رفتارهاش ایراد بگیری

خیلی اذیت میشی نرو اونجا