2737
2739
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192166 بازدید | 1085 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر به نظره من خواهر شوهرت و خونوادش به خاطره شرایط خوبی که دامادشون داره ،جو زده شدنو  و بی جنبه بازی در میارن ،به نظرم اگه این رفتارا اذیتت میکنه تا مدتی ازشون دور باش ، و سعی کن حس حسادتی که در وجودت شکل گرفته رو کنترل کنی ، اینو بدون بعضی از رفتارایه خانواده ی شوهرت با دامادشون به شما مربوط نمیشه ، گذشته خودتون رو با شرایط الان خواهر شوهر تون مقایسه نکنید ،اگه من جایه شما بودم تا مدتی از خانواده شوهرم دوری میکردم و برایه خواهر شوهر م آرزوی خوشبختی میکردم ،البته خواهر شوهر من مجرده ولی میدونم اگه یه زمانی نامزدی کنه رفتاراش مثله خواهر شوهر شما میشه

خب آره ولی چرا باید همه در جریان باشن؟ ببین یه کارهایی می کنه که پسر من خی با تعجب می پرسه مامان! عم ...

عزیزم خواهر شوهر منم همین‌طور بود موقع حرف زدن لبشو میداد جلو چون همسرش گفته بود لبات قشنگن منم همه‌ی سعی‌مو کردم تا خاطرات خوبی از عقدش داشته باشه، مادر شوهرم که دیگه نگو قبل از ازدواج همه رو میزد تو سرش بعد عقدش از همه چیزش تعریف میکرد حتی از دستپختش که اصلا اهل غذا پختن نبود ولی تا چیزی درست میکرد میگفت آبجی ازین ریخت تو غذاش شما هم بریز اینقدر خوشمزه میشه😂😂😂

شعر من بی بال وپر نیست، از سر شوق تا ابتدای کنج لبت پر میکشد
2728
اپرا جان به خدا غیر عادیه. یهووووو یه چیز دیگه شده. شدیدها. فکر می کنه همه شوهرش هستن و باید ناز کنه ...

دقیقا خواهر من بعد عقدش همینجور شدو دیگه هیچکسو حتی منکه خواهر بزرگشم  تحویل نمیگرفت   

الانم ک یکسالی گزشته تازه دارهداز جو میاد بیرون ولی چ فایده من دیگه رابطمو باهاش قطع کردم و کاتیم 

چون دراثر جو زدگی  شوهرمنم تو خانواده تحقیر میکرد  و کلا ازش متنفر شدم   اما پشیمانی چ سود  دیگه هرچی پیام میده جوابشم نمیدم   فکرمیکرد دنیا خلاصه شده تو شوهرکردن اون 

بەبە چشمم روشن بانو ، فکر کردم سنندجید ، آخە من سنندجیم 😊 گفتم بگم حالا کە یە عروس خانم و در این ح ...

ممنونم عزیزم

این لطف شماست

فازغ را تقاوت های بین کوردها، ما عاشق فرهنگ و زبانشون هستم تازه گاهی به همسرم میگم چرا کوردی شما انقده یواشه من کرد غلیظ دوست دارم

😁

بابا کلا خانواده شوهر همینن. ما خوبیم با هم ولی نه ی هزاری کمک شوهرگ کردن نه کادو روز عروسی و عقد دادن گفتن ما رسم نداریم ولی عروسی دختراش به داماد طلا دادن روی سیسمونی هم ب دختر و بچه هاش طلا داد ولی ب ما ک میرسن برای پسر رسم ندارن. من ک دلم خیلی شکسته بخاطر این کارش و با اینکه دوسشون دارم و کلا ادمای خوبی هستن بخاطر این کارشون نمیبخشمشون هیچ وقت

ممنونم . ولی هنوز بچه ای در کار نیست . هنوز ای وی اف نکردیم 

من بد متوجە شدم، معذرت میخوام 

نوشتە بودین سە سال ، فکر کردم انتظارتون بە سر رسیدە😊

بانو ان شاا... یە بچە ی سالم و خوشگل از خدا هدیە بگیرید 

2740
دلم میخواد از خانم هایی که کامنت با مضامینی از قبیل جو گرفته و تو کف بوده میذارن بپرسم شما خودتون هی ...

البته من نمیخوام حق رو به استاتر بدم اما خدایی من یکی اصلا جو گیر نشدم یا ادا اطفارو  این برنامه ها تو کارم نبود ، همشم استرس داشتم تو دوران نامزدی، بعضی از دوستامم که نامزدی میکردن و این حالت بهشون دست میداد برام عجیب 

ممنونم عزیزم این لطف شماست فازغ را تقاوت های بین کوردها، ما عاشق فرهنگ و زبانشون هستم تازه گاهی به ...

خخخخ ای جانم ، نظر لطفتونە گلبانو ، خخخخ ولی خندەام گرفت چون یە شوخی هست بە گویش ما سنندجیا میگن کوردی یواش  ، انصافا کوردی کلهری کە میشە ایلام و کرمانشاە دیگە خیییییلی غلیظە 

حالا شما اینم یواش می پندارید من موندم 😀😀😀😂😂😂😂

خانمی اگە مسافرت این سمتا اومدین، خوشحال میشم سرافرازمون کنید 😊

من نژاد پرست نیستم ولی قلبا باورم اینە  هر کرد زبانی تو هر جایی کە مردمش کردن  باید حس کنە تو خاک و دیار خودشە 😊

شمام اینجا بایید قدمتون رو چشم  ما 

جاهای قشنگ زیاد دارە استان کردستان 

یە سفرو پیشنهاد میکنم حتما تشریف یارید

آهای خانومای محترم

یه چیزی رو هرگز فراموش نکنید، احساس یک زن نسبت به دخترش و عروسش خیلی فرق داره. معمولا مدیریت أین کارا هم با زن خونه هست. پس عجیب نیست که مادر شوهر کارایی برا دخترش بکنه که واسه عروسش نکرده. 

البته من تایید نمی کنم ولی واقعیتی هست که باید هممون بپذیریم تا اذیت نشیم. 

احتمالا خواهر شوهر اسی هم خونه مادرشوهرش که میره از تخت دونفره خبری نیست و ...

البته استثنائاتی هم وجود داره ، مادر شوهرای عادل و مهربون هم کم نیستن.

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
نه عزیزم دیروز بود و تاپیک تعطیل شد....و شما هم بودید حالا نمی دونم چه اصراری دارید بگید نبودید آیا ...

ای این بود؟؟؟ یادمه به من گفت المان کسی لباس لختی نمیپوشه بعد اخر حرفش گف شما اگ میخوای سرلخت بیای بیرون از کشورمون ایران خارح شو  ....خودش رفته المان که.اونم شک دارم بعد به منی ک اینحا کشورمه و دارم سختی هاشو تحمل میکنم میگه برو بیرون چقدر حقیر اخه خخخ