2737
2739
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192175 بازدید | 1085 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حالا نمیدونم استارتر چه قدر آدم حساسی هست .. اما من اصلا و ابدا آدم حساسی نیستم .. اما اینقدر تبعیض ها و تغییرها شدید بود که هنوز در عجبم

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
فکر کنم درست توضیخ ندادم. مشکل اصلی این نیست که رسم و رسومی نداشتن سر من و حالا تازه در اومده و همه ...

واقعا درکت میکنم.چی میکشی

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2731
استارتر پس بذار قانون تعریف کردن داستان نی نی سایتو بگم  اول داستانو کامل تعریف نن بعد جواب بچ ...

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
فکر کنم درست توضیخ ندادم. مشکل اصلی این نیست که رسم و رسومی نداشتن سر من و حالا تازه در اومده و همه ...

بگو ترجیح میدم سرمون تو کار خودمون باشه.

فکر میکنم از نظر جایگاه اجتماعی با پایینتر از خودت وصلت کردی

2740

استارتر بذار عروسي كنه بره خونش همه اتيشاش ميخوابه نگران نباش😂😂😂

تو خوبي بخدا

من و خواهر شوهرم همزمان نامزد بوديم

مادر شوهرم وقتي ميرفتيم گردش يه جعبه شكلات برميداشت اونجا درمياورد ميداد به خواهرشوهرم ميگفت بده رامين چايشو باهاش بخوره

مثلا انگار ما اصلا وجود نداشتيم انقد غصه ميخوردم

كلا انقد به پسره ميدون داد و عزيز  كرد كع پسره از اون ور بوم افتاد چنان دهن مادرشوهرمو اسفالت كرد كه الان دوساله خونشونم نمياد

صبر كن ببين چي بهت گفتم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
کار خوبی کردی استارتر که ناراحتی ات عنوان کردی و دنبال چاره جویی هستی....شاید اینجا محیطی باشه که مت ...

زندگی من سرد نیست خوشبختانه و روابطم با شوهرم خوبه کاملا. باور کنین جو گیری خواهر شوهرم هم اولش عجیب نبود برام. لابد منم اولش یه گندهایی زدم! البته کلا شخصیت ماها با هم فرق می کنه. کلا خانواده شوهرم سنتی تر از خانواده من هستن و ازدواج براشون پروژه بزرگتریه نسبت به خانواده من. یه جور موفقیته. برای ما هم هست مثل همه  ولی نه اینقدر. 

اینه که سرمایه گذاری رفتاری بیشتر خواهر شوهرم روی ازدواجش غیر طبیعی نیست ولی اینکه این سرمایه گذاری ما رو هم درگیر کنه و مقایسه ای رو که اساس نباید وجود داشته رو ایجاد کنند، اذیت می کنه 

داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم کاه ...

.اینکه کادو ها رو میارم به شما نشون میدن خوب اصلا خوب نیست مخصوصا که حالا یه چیزی هم بگن .عیب نداره تو زندگی خودتو داری شوهرت خوبه یه بچه داری کار داری .همه اینا خیلی خوبه .خواهر شوهرت هم تازه اول راهه آن شالله اونم خوشبخت بشه .زیاد خرفاشونو به دل نگیر شاید بیمنظوره .بازم خوبه جلوی خودت میگن پشت سرت نمیگن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

@پرستویی    بیااااا  

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2706