2733
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192205 بازدید | 1085 پست
شما اولین دختر ازدواج کرده تو خانواده بودین؟؟پدر مادرا همیشه اولین وختر از خانواده ک ازدواج میکنه شک ...

بله متاسفانه. ایشالا واسه خواهرم درست بشه هرچند مادرم هیچوقت درست بشو نیست اما تمام سعیمو میکنم اگه خواهرم ازدواج کرد لذت ببره و شاد باشه نه مثل من وزن کم کنه و تا شب عروسی و یک سال بعدشم فقط از دست مادرم کارش گریه باشه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان با ۷ سال پیش خیلی زیاد فرق کرده رفتارای تازه و به قول شما جوگیرانه روهم هرکی اوایل نامزدی ی مد ...

فکر کنم درست توضیخ ندادم. مشکل اصلی این نیست که رسم و رسومی نداشتن سر من و حالا تازه در اومده و همه چی مفصل تره. تا جایی که می دونم و اینجا هم خانم ها گفتن چیز خیلی غیر عادی نیست و همه جاییه.

ازدواج دخترشون باعث شده به خودشون اجازه بدن یه سری مشکلات اول ازدواج ما رو تازه کنن. گیرهای قدیمی رو دوباره بدن. چرا کار می کنی؟ جرا بچه ات مهد رفته؟ چرا مهمونی های زنونه وسط هفته رو شرکت نمی کنی؟ چرا لباس هات به حد انتظار ما تی تیش مامانی نیست؟ چرا آرایش نمی کنی؟ و .....همه اینا رو اول خواهر شوهر با عشوه و در نورد خودش میگه و بعد مادر شوهر با افسوس و بعد پدر شوهر با تمسخر!

داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم که ...

این حرفشون خیلی بد بوده 

شما که شوهرتم همکارت بوده پس حقوقش خیلی متفاوت نباید باشه این دیگه چه حرفیه

2731
فکر کنم درست توضیخ ندادم. مشکل اصلی این نیست که رسم و رسومی نداشتن سر من و حالا تازه در اومده و همه ...

آهان پس علاوه بر تغییر خودشون میخوان شما هم تغیرر بدن

آره این درست نیست

حق دارین

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

کار خوبی کردی استارتر که ناراحتی ات عنوان کردی و دنبال چاره جویی هستی....شاید اینجا محیطی باشه که متوجه اشتباهت در رفتارت بشی...

اینو بدون که مسایل دیگران فقط و فقط به خودشون مربوطه...شاید خداوند چنین مقدر کرده که خواهرشوهرت تغییر کنه .شاید .این تغییرات براش مفیده و رشدش در این باشه...

چرا شما باید ناراحت بشید؟؟؟؟؟شما کاملا مغرضانه صحبت میکنید...وقتی پدر و مادرش هم راضی هستند شما چرا ناراحت میشی؟؟؟

شاید شما دوست داشتید جای اون بودید؟؟،شاید از زندگی ات سرد شدی؟؟؟؟باید روی خودت تمرکز کنی و بتونی به خودت مسلط باشی که همچین مسایلی روی زندگیت تاثیری نداشته باشه

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 
بله متاسفانه. ایشالا واسه خواهرم درست بشه هرچند مادرم هیچوقت درست بشو نیست اما تمام سعیمو میکنم اگه ...

مطمعن باش تغییرمیکنن پدرمادرم برای خواهر بزرگتر خودم که اول ازدواج کرد چنان سختگیربودن که اگ بیرونم میرفتن باید یکی همراهشون میرفت یا حق نداشت شب شوهرش اینجاباشه.اما خواهرم که طلاق گرفت وازدواج دوموشو کرد و همینطور منم ازدواج کردم اصلا اینقد پدرو مادرم بیخیالبودن که تعجب میکردیم حتی خودشون پیشنهاد میدادن برید خونه نامزداتون.از دوست آشناهامونم خیلی دیدم اینطور زودن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
چجوری بگم؟ کسی رو می شناسید شرایط مشابه داشته باشه؟

تقریبا همه ی ما شرایط مشابه رو تجربه کرده ایم 

هم وقتی عروس یه خانواده بوده ایم هم وقتی عروس جدید اومده

با همدلی با همسرت باهاش حرف بزن

نه با نیش و کنایه

مثلا اینجوری شروع کن که خدا رو شکر که ما این دوره رو رد کرده ایم و الحمدلله که زندگی مون به بالندگی رسیده

😁
2706