2737
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192157 بازدید | 1085 پست
ب خودشم میگی؟

یکی دو بار گفتم اما نتیجه ای غیراز دعوا و دادو بیداد نداشت. مادر من جایی جلوش وایسی اینقد حرف میزنه و تحقیر و توهین میکنه و موضوعو میپیچونه از حرف زدن پشیمون میشی

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم که ...

نه دیگه نشد توهین مستقیم جواب داره

میگفتی اینو باپول خودم میخرم و لذت میبرم نکه بشینم کسی برسه برام بخره

♥️♥️
2731
داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم که ...

پدر شوهرت چقدر بی ادب هست 

جاری من توخونه خیاطی میکنه مادر شوهرم ناهار شام براش میفرسته میگه داره به زندگی پسرم کمک میکنه پدرشوهرت واقعا مثل خاله زنک هاس البته ببخشید اینجوری نوشتم

الان با ۷ سال پیش خیلی زیاد فرق کرده

رفتارای تازه و به قول شما جوگیرانه روهم هرکی اوایل نامزدی ی مدلی داره 

رسم و رسوماتم خب شما دوست بودین و حتما براتون چیزای دیگه مهم بوده اما ایشون ازدواج سنتی دارن و حتما اینا براشون معیار محسوب میشه

خونه اومدن نامزدش و تو اتاق بودن و...هم خونوادش حتما راضی هستن و مشکلی بااین موضوع ندارن

بنظرم یکمی مغرضانه تعریغف کردین ک البته شاید هم من ک از جزییات دیگه اطلاع ندارم نتونستم درست درک کنم

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2738
نه دیگه نشد توهین مستقیم جواب داره میگفتی اینو باپول خودم میخرم و لذت میبرم نکه بشینم کسی برسه برام ...

من کلا جواب بده نیستم. به نظرم اینطوری روابط محترمانه تر می مونه که خب برای من مهمه. الابته بدبخت و مظلوم و گوسفند طوری هم نیستم ولی جواب نمی دم. بعدش یک کم واسه شوهرم غرغر می کنم و خوب میشم.

میفهمم منم خودم خیلی رعایت میکنم حتی تو ساده ترین مسائل که دخترای مجرد با مادرشون راحت هست حیا نمیز ...

منو همسرم هم باهم قرار گذاشته بودیم که تو عقد مثل ازدواج نباشیم واسه همین همسرم اصلا براش مهم نبود کنار هم نخوابیم اتفاقا به احترام خانواده کاملا رعایت میکرد اما چیزی که باعث دوری من از مادرم میشه حیا نیست رفتارای بدشه که واقعا آدمو عذاب میده

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
به خدا اولش عادی بود. یک کم قلقلک بود خب که به نظرم طبیعیه. به هدا می تونم قبول کنم که هودش ذوق داره ...

اها این شد یه حرفی

قشنگ همسرت رو روشن کن که خواهرش ذوق داره که عادیه

پدر و مادرش ذوق دارن که عادیه

ولی ایشون بناید جو گیر بشه

نرو توی فاز مقایسه بلکه خیلی رک بگو این یه ازدواج ساده است و طبیعی هست خودشون ذوق داشته باشن ولی شماها باید حریم های خودتون رو خوب بشناسید و حفظ کنید

😁
نمیشه شما فقط یه تنه برا روابط محترمانه دست بزنی من نمیگم دعوا و بحت کن من میگم جوابتو بده دیگخ خود ...

بعدها که کار به جاهای بدتر کشید سرزنش میکنی ک چرا از حق خودت دفاع نکردی 

مث الان ک میگی موقع تو سخت گیری زیادی نکردن رسوم بجا نیاوردن...

من فک میکنم باید شخصیت خودتو توی خانوادشون تثبیت کنی 

♥️♥️
2706