2733
2734
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192168 بازدید | 1085 پست
چه عمه های با حالی داری قدرشون بدون 

عمه هام عشقن انقد خوبن. من زندگیمو مدیون اونام انقد خوب راهنماییم میکردن. راجب رفتارام نظر خوب میدادن در کل دوران عقد و نامزدی مشاورم بودن.حتی مامانمم مث خواهرشون میدونن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا. بیچاره الان دوتا بچه داره... ولی سخت گیری های عمم واسش خاطرات بدی ساخته ک فراموش نکرده

منم هیچوقت لحظات بدی که مادرم با سختگیریای بی منطقش برام ساخت یادم نمیره

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2728
به خدا اولش عادی بود. یک کم قلقلک بود خب که به نظرم طبیعیه. به هدا می تونم قبول کنم که هودش ذوق داره ...

دختر بعد از عقد انگار عزیز تر میشه نظر منه شاید .مثلا اگه قبلا بهش میگفت زهرا بعد از عقد میگن زهرا خانم مخصوصا جلوی شوهرش .به نظرم احترامی که پدر مادر جلوی دامادشونو به دخترشون میزارن خوبه دامادهم هم دستش میاد که به زنش احترام بزاره .شما هم زیاد حساس نباش  کم تر رفت و آمد کن و از الان به بعد آیت تغیراتو بپذیر تا خودت اذیت نشی

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
نه عزیزم دیروز بود و تاپیک تعطیل شد....و شما هم بودید حالا نمی دونم چه اصراری دارید بگید نبودید آیا ...

اگه دقیقا بگید اون پست من چی گفتم ممنون میشم چون واقعا یادم نمیاد

اما آیا هر تخت دو نفره ای نشونه با هم بودن هست ؟؟

اتفاقا من مخالف روابط جن سی تو عقد هستم ولی این اصلا ربطی به شب موندن داماد نداره تخت هم چیزیه که آدما روش میخوابن

تو همیت سایت خیلی زیادن خانومایی که تو عقد شوهر خونشون می مونده دیگه حالا یه تخت چه مشکلی داره؟؟؟

من خودم مجرد بود که خواهرم ازدواج کرد و چون از شهر دیگه هم بودن داماد خونمون می موند 

هیچ حس بدی نداشتم حتی یه لحظه ولی خب مسلمه که عروس داماد باید جلوی مجردها بیشتر رعایت کنن 

تو این شرایط شاید بهتره بیشتر دختر بده خونه داماد یا شب های کمتری پیش هم باشن 

ولی شما انگار قصدتون اینه فقط از بی حجابی های شدید و بی حیایی هایی که این روزا تو جامعه زیاد شده  دفاع کنید

حس یه برادر به خواهرش رو که لباس مناسب تنش هست و با شوهرش گاهی پیش هم هستن رو یکی میکنید با حسی که پیدا میکنه به این زن های خیابونی که بعضی هاشون اینقدر بد لباس پوشیدن که اگه لخت میومدن بیرون کمتر جلب توجه میکردن؟؟؟؟

واقعا حرفتون رو درک نمیکنم چون منطقی نیست فقط میخواید هر جور شده اون زن های خیابونی رو تطهیر کنید

پس فردا این دختر ازدواج میکنه پس خونه خودشم نره چون ممکنه داداشش خیال آنچنانی کنه!!!!!

فقط چون سطح مالیش بالاتره نمیخوان کم بیارن هول میشن

داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم که کلا با بارک الله گفتن می شینن رو گرده داماد! اابته هر کاری می کنن به خودشون مربوطه ولی به من هم کار دارن آخه! غیر ادا و اطوارها... مثلا اون روزی خواهر شوهرم یه ادکلن خریده شوهرش براش، پدر شوهرم با تمسخر میکه این پول یه ماه حقوق تو هست!

کلا از اول با کار کردن من مخالف بودن و هی  می گفتن مگه  پول لازم داری؟ مدتها در مورد لزوم استقلال و جایگاه اجتنماعی و اینا خرف زدم که خب فایده نکرد! دیگه بی خیال شدم و کار خودم رو می کنم ولی اینا باز از این طریق شروع کردن.

2740
عزیزم اشکال نداره.مادر بوده و نگران عوضش الان عشق و حال کن 

مادر من فقط نگران نبود الانم با کارا و رفتاراش دست از سرم برنداشته اگه بخوام توجه کنم زندگیم از هم میپاشه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
خیلی بد بود الان یادش میفتم بدترین روزای زندگیم بود.والا غیراز مادر من هیچکس تو خانواده ما اینجوری ن ...

شما اولین دختر ازدواج کرده تو خانواده بودین؟؟پدر مادرا همیشه اولین وختر از خانواده ک ازدواج میکنه شکاکن.اما دیگ رو دومی ..نیستن .دیدم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم که ...

با همه چی میشه کنار اومد جز خانواده ای که همه چی رو تو پول می بینن....خدا کمکت کنه....

خیلی بد بود الان یادش میفتم بدترین روزای زندگیم بود.والا غیراز مادر من هیچکس تو خانواده ما اینجوری ن ...

میفهمم

منم خودم خیلی رعایت میکنم حتی تو ساده ترین مسائل که دخترای مجرد با مادرشون راحت هست حیا نمیزاره من اونقدر ها هم راحت باشم 

اما هر چیزی حد داره دیگه 

بالاخره زندگی متاهل معنی خودش رو داره 

البته من مخالف روابط آزاد تو عقد هستم به شخصه

والله من کار خاص ندارم باهاشون. آها اصلا بذار مشکل اصلی رو بگم. یکی جو گیر شدن خفیف شوهرم که البته ا ...

صددرصد خودشو کمتر از تو دیده ک داره تلاش میکنه خوشحال باش .شما محلش نکن تامیتونی خودتو ببر بالا هم جلو همسر هم جلوخانوادش 

♥️♥️
می گفتی خب گرمش بشه،شاه که نیست دیگه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چیزی نگفتم ولی قبلش داشتم آت و اشغال های خوراکی بچه رو از رو صندلی جمع می کردم که کارم رو متوقف کردم!

2706