2733
2734
عنوان

به عنوان یک زن ایرانی ((حرف دلم که خیلی وقته میخوام بگم))

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 139 پست

واقعا خیلی غم انگیزه 

غم انگیز تر وقتی هست که هر چی زن توانمند تری  باشی اون مردسالاری نهفته تو تک تک سلول های مردامون باعث میشه بیشتر بخوان بکوبنت که خدا نکرده اعتراف نکنن که هم قواره و برابر هستی باهاشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو فضای كار اگه خيلي جدی باشی ميشی كسی كه خودشو ميگيره و خوددرگيری داره، ( این منم) ولی بذار بگن

هممون همینیم عزیزم
پشت سرمون میگن دختره ی مغرور یا دختره ی عقب مونده...
اما بذار بگن
تا یکم بیای بخندی باز مدل حرفا عوض میشه....
دیگه همینه متاسفانه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2728

والا من تا حالا هیچ کدوم از این اتفاقات منفی که گفتی برام نیافتاده اتفاقا مهندس هم هستم و کاملا تو جمع اقایون از کارگر بگیر تا استاد دانشگاه و با رفت و امد زیاد در جامعه

نه متلکی نه طعنه ای نه توهینی نه تو هپروت رفتن شخص مقابلم...

واقعا خیلی غم انگیزه  غم انگیز تر وقتی هست که هر چی زن توانمند تری  باشی اون مردسالاری نه ...

والا وقتی خیلی موفقی خار میشی ب چشم همه
مخصوصا هم جنسات
بیشتر زنا ضربه میزنن

2738
والا من تا حالا هیچ کدوم از این اتفاقات منفی که گفتی برام نیافتاده اتفاقا مهندس هم هستم و کاملا تو ج ...

نمیدونم چطور برات اتفاق نیفتاده چون برای من و دوستام و اطرافیانم زیاد بوده این چیزا...
ینی میخوای بگی همه چی خوبه ؟ و اصلا زن ستیزی نیست؟

من تو کار اصلا خشک نیستم با مدیر عاملو کارمندمم میگم و میخندم ولی طوری شوخی میکنم و حفظ حریم میکنم ک ...

اره بضی محیطای کاری خیلی خوبن
اما محیطای مردانه ادم مجبوره خشک باشه متاسفانه اینقد ک مردا بی جنبه ان