1265
1292
عنوان

اجاره نشینا یه سوال دارم

330 بازدید | 33 پست

بابام یه خونه داره قرار بود چن روز دیگه ما بریم بشینیم داخلش، بعدش مستاجرشون که بلند شده رفته املاکیه سریع یکیو پیدا کرده الان دارن تو خونه زندگی میکنن، الان ما میتونیم این مستاجر جدیدو بگیم بره بیرون باید هزینه ای چیزی بدیم؟ آخه این بابام از بس ساده اس همه گولش میزنن عصابم از دستش خیلی خورده ما خودمونم قراردادمون تموم میشه با این اجاره های بالا نمیتونیم بریم جای دیگه ای زندگی کنیم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزم نمیتونید.یعنی پدرتون متوجه نشده؟؟ بدون حضور پدرتون قرارداد بستن؟

وصیت کردم بعد از مرگم دو فنجان چای همراهم دفن کنند...شاید صبحتهای من با خدا به درازا کشید.بهرحال دلخوری از ادمهایش کم نیست....

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

خب پدر خودش فرد جديد اومده داده اجاره

نه نميتونين چون فرد جديد يكسال احتمالا قرداد داره و اگرم بتونين بلندش كنين بايد يك ماه اجاره و پول املاكي قرداد خونه جديدشو بابات بده اگر خسارت نگيره

مگه میشه بدون اجازه بابات کسی بره اونجا بشینه ؟ 

بابام از قبل برگه رو امضا کرده بوده ولی چند بار رفته املاکی و زنگ زده که خونه رو اجار ندین اونا هم جواب ندادن و املاکیه بسته بود یعنی نمیشه قراردادو فسخ کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274

بالاخره بابات امضاکرده قولنامه رو . نه نمیتونی کاری کنی 

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود😍💟..گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔..گه جور میشود خود آن بی مقدمه💙..گه با دو صد مقدمه ناجور میشود..گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🙇..گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود☺..گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست😓😟..گاهی تمام شهر گدای تو میشود..گاهی برای خنده دلم تنگ میشود❣😢گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود😥..گاهی تمام آبی این آسمان ما☁یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود🌆😢..گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود❤..از هرچه زندگیست دلت سیر میشود❤..گویی به خواب بود جوانی مان گذشت..گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود🕛❣

فقط میتونید برین باهاش صحبت کنید شاید قبول کردو باید پول جابجایی و حق کمسیونش رو بدین

وصیت کردم بعد از مرگم دو فنجان چای همراهم دفن کنند...شاید صبحتهای من با خدا به درازا کشید.بهرحال دلخوری از ادمهایش کم نیست....
فقط میتونید برین باهاش صحبت کنید شاید قبول کردو باید پول جابجایی و حق کمسیونش رو بدین

نه دیگه اینقدر عصابم از دست بابای زبون نفهمم داغونش یعنی تو جامعه کسی نفهم تر از ایشون تشریف نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264
نه دیگه اینقدر عصابم از دست بابای زبون نفهمم داغونش یعنی تو جامعه کسی نفهم تر از ایشون تشریف نداره

اروم باش عزیزم.دیگه کاریه که شده.بیخیال.میدونم واقعااا سحته مستاجری

عزیزم بابات صددرصد خبر داشته ..ما خودمون خونه اجاره میدیم ...هیچ وقت الکی نمیان امضا بگیرن و بدون اجازه طرف خونهرو اجازه بدن ...الانم اگه امضا بابات توقرارداد هست اصلا جاره ای نداره مگر مستاجر با میل خودش بلند شه

و خدایی که در این نزدیکی هاست
عزیزم بابات صددرصد خبر داشته ..ما خودمون خونه اجاره میدیم ...هیچ وقت الکی نمیان امضا بگیرن و بدون اج ...

نه املاکیه از قبل امضا رو از بابام گرفته بود ولی خب ما که گفتیم میریم تو خونتون میشینیم اون قبول کرد دیگه به املاکیه زنگ میزد که خونه رو اجار ندین که دخترم میشینه اونم جواب نداد اینم میگفت میرم حضوری بهش میگم تا اینکه فهمید اجار داده املاکیه خونه رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اروم باش عزیزم.دیگه کاریه که شده.بیخیال.میدونم واقعااا سحته مستاجری

آخه همیشه با کاراش ما رو اذیت کرده الانم پیش شوهرم خیلی شرمنده ام