1676
1605
عنوان

شیمی درمانی😢😢

487 بازدید | 26 پست

سلام خانوما مامانم سرطان سینه داره جراحی شده حالا باید شیمی درمانی بشه،درمورد انیستیتو کانسر کرج چیزی میدونید؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

مرسی عزیزان،دکترش یه سری آزمایش و اسکن نوشته واسه متاستاز،میترسم دیر شده باشه دارم میمیرم از نگرانی و غصه😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرطان تخمدان چی؟ یکی از نزدیکترین کسام     توروخدا بگید.دکتر گفته باید تخمدانشو برداره یک ...

چیز خاصی نیس مثل زایمانه سزارینه بجای بچه تخمدان را در میارن و بعدم دارو میخوره خوب میشه

خدایا واقعا خسته شدم بخدا خسته شدم به جون هرکی دوسش داری خسته شدم ....اخه چقدر سختی چقدر تنهایی چقدر بیکسی ....گفتی پدرومادرخوب نمیخوای نیازت نیس بچه قوی هستی گفتم باشه ...گفتی به عشقت نرس به صلاحت نیس بازم گفتم باشه گفتم یه شوهروخانواده خوب بده گفتی باشه دادی ولی ....حالا بهت میگم خدایا ۳سال و نیمه توحسرت بچم بهم بچه بده تا همه اینارو کم کم بتونم فراموش کنم ولی صدایی ازت نمیشنوم شایدم طبق معمول داری بالبخند میگی به صلاحت نیس ....نمیدونم حکمتت چیه فقط میدونم جهانت عدالت نداره ....😔
مرسی عزیزان،دکترش یه سری آزمایش و اسکن نوشته واسه متاستاز،میترسم دیر شده باشه دارم میمیرم از نگرانی ...

فقط زودتر دنبال درمانش باش.فقط اینومیدونم که نباید وقت تلف کرد

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
1665
دعاکنید براش   ریشش کنده شه.به جاهای دیگش نزنه

نگران نباش گلم زندایی من تو سن ۲۹سالگی عمل کرد و الان هم ۱۰سال گذشته سالم و خوب و شاده خداروهزار مرتبه شکر ....ایشونم بحق علی انشالله شفامیگیره و زود زود خوب میشه

خدایا واقعا خسته شدم بخدا خسته شدم به جون هرکی دوسش داری خسته شدم ....اخه چقدر سختی چقدر تنهایی چقدر بیکسی ....گفتی پدرومادرخوب نمیخوای نیازت نیس بچه قوی هستی گفتم باشه ...گفتی به عشقت نرس به صلاحت نیس بازم گفتم باشه گفتم یه شوهروخانواده خوب بده گفتی باشه دادی ولی ....حالا بهت میگم خدایا ۳سال و نیمه توحسرت بچم بهم بچه بده تا همه اینارو کم کم بتونم فراموش کنم ولی صدایی ازت نمیشنوم شایدم طبق معمول داری بالبخند میگی به صلاحت نیس ....نمیدونم حکمتت چیه فقط میدونم جهانت عدالت نداره ....😔

عزیزم خوش بین باشید من دور و برم چند نفر میشناسم سرطان سینه داشتن با جراحی و شیمی درمانی خوب شدن .

خوشبختانه قابل درمانه

عجب ماجرایی داشت سردار دلها مانند حضرت علی اکبر اربا اربا شد،دستش همچون حضرت عباس قطع شد،با آتش سوخت و دفن شبانه مانند حضرت زهرا سلام الله علیها...حاج قاسم به راستی تو از کدامین قبیله ای که ما نمیدانستیم؟
نگران نباش گلم زندایی من تو سن ۲۹سالگی عمل کرد و الان هم ۱۰سال گذشته سالم و خوب و شاده خداروهزار مرت ...

مرسی عزیزم

اول کیست بوده بعد بزرگ شده. دارم دق میکنم طاقت نداریم. تازه عممو از دست دادیم بخاطر سرطان رحم و روده. این نزدیکتره. من میمیرم  

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
فقط زودتر دنبال درمانش باش.فقط اینومیدونم که نباید وقت تلف کرد

جراحی شده،دکترشم پروفسور اکبریه گفت بعد 3هفته شیمی رو شروع کنه رفتیم بیمارستان شهدا تا اونجا انجام بدیم دکترش گفت یه عمل دیگه هم باید بشه😢اون بیمارستانم وحشتناک شلوغو کثیفه،اونقدر تو نت گشتم تا رسیدم به انیستیتو کانسر کرج فردا میرم ازدکترش بپرسم جای خوبیه یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم اول کیست بوده بعد بزرگ شده. دارم دق میکنم طاقت نداریم. تازه عممو از دست دادیم بخاطر سرطا ...

خدانکنه عزیزم حتی بهش فکرم نکن ....وقتی واسه یکی یه اتفاق میوفته ک قرار نیس کل عالم اینطوری بشن ....من ک میگم خوب میشه و شفاپیدامیکنه انشالله

مامان منم روحیش پایینه،هنوز با مریضیش کنار نیومده،اگه خدایی نکرده بفهمه به جای دیگه هم زده دیگه طاقت نمیاره😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651