2737
2734
عنوان

کیا از حضرت ابوالفضل (ع) حاجت گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 9793 بازدید | 52 پست
برای همتون صلوات فرستادم....برای کارهمسرم دعا کنید انشاالله خدا حاجت همتون روبده

دست گلت درد نکنه

ان شاء الله حاجت روا بشی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محتاج دعام عزیرم ، قضیه 8،9سال پیش، واقعنم حاجتم داد معامله ای دستمون بود بهم خورد شوهرم نرفت سر معا ...

یکی از نوکرا و ذاکرای ارباب میگفت: دو ماه پیش خواهرم کربلا بود تو صحن حضرت عباس ع بودیم مداح داشت روضه میخووند یه وقت دیدیم یه پیرمردی اومد از یقه اون مداح گرفت کشید پایبن گفت عباس دروغ میگه ...عباس دروغ میگه مداح ارومش کرد گفت چی شده گفت من بعد 25 سال بچه دار شدم الان که 19 سالشه رفته تو کما با خودم گفتم درمون دردش عباسه از اصفهان اومدم کربلا امروز زنگ زدن بهم گفتن بچت مرده...دروغ میگن که عباس حاجت میده خواهرش میگفت مجلس بهم ریخت .. فرداش تو صحن حضرت عباس بودیم دیدیم پیرمرده پا برهنه اومد ..با خودموون گفتیم الان مداح و میزنه دوباره.. دیدیم اومد جلو چهار پایه که مداح روش واساده بود دستشو گرفت گفت بیا بغل ضریح بخوون همه کسایی که دیروز بودنم باشن...میخوام بگم غلط کردم... (گریه میکردو میگفت) میگه همه رفتیم مداح گفت حاجی چی شده .. گفت خانوومم زنگ زد گفت چوون نمیذارن زنا تو غسال خونه برن التماس کردم گفتم 1 بار بچمو تو سرد خوونه ببینم... میگه همین که کشو رو کشیدن بیروون دیدیم رو نایلوون بخار نشسته سریع اوردنش بهش شوک دادن بعد چند دقیقه به هوش اومد .. پسرموون که اصلا تو قید و بند مذهب نبود تا نشست گفت بابای من کجاست؟ گفتم بابات کربلاست ... گفت بهش زنگ بزن بگو زمانی که تو کما بودم 1 اقای قد بلندی اومد تو خوابم گفت ...پسرم بلند شو... به بابات سلام برسوون بگو... ابروی من یک بار تو سرزمین کربلا رفته بود.. چرا دوباره ابروی منو بردی...برو بهش بگو عباس دروغ نمیگه....

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤
2731
من ۱۴۰۰تا صلوات نذر مادرشون حضرت ام البنین کردم انشاا...که حاجتمو میگیرم،امیدوارم همه حاجت روا بشن

الهی آمین من دلم روشن که حاجت می گیری گلم

یکی از نوکرا و ذاکرای ارباب میگفت: دو ماه پیش خواهرم کربلا بود تو صحن حضرت عباس ع بودیم مداح داشت رو ...

یا حضرت عباس😢😢😢😢😢😢

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
یا حضرت عباس😢😢😢😢😢😢

میگن زنهای عرب هر موقع دلشون میگیره، هرموقع گرفتاری دارن، راهشونو کج میکنن میرن سمت حرم حضرت عباس، چادرشون رو میکشن روی صورتشون و اینقدر آقا رو صدا میزنن که دلشون باز بشه، اصلا حرم آقا معروفه به عقده گشایی، من همیشه فکر میکنم چرا بین اونهمه آدم که توی کربلا بودند، بچه ها از عمو جانشون آب خواستن؟... از بس آقا مهربون بودن، از بس دلشون کوچیک بوده که توی اون شلوغی جنگ رقیه سه ساله میدونسته فقط عموشه که میتونه براش آب بیاره

استارتر در عین ناامیدی تاپیکت رو خوندم

فقط دعام کن خواهش میکنم

عشقم امیریست که دلدار حسین است،قرص قمرش نورشب ماه حسین است،گشتم همه عالم به این نکته رسیدم،عشق است اباالفضل که علمدارحسین است
2740
میگن زنهای عرب هر موقع دلشون میگیره، هرموقع گرفتاری دارن، راهشونو کج میکنن میرن سمت حرم حضرت عباس، چ ...

قربون حضرت عباس برم ، مامانم همیشه میگفت حاجت که دارید توسل کنید کنید بحضرت عباس محاله دستتو رد کنه حاجت روا هم که شدی زود نذر رو بده اخه حضرت عباس کم تحمله صبرش کمه زود حاجت میده و زود باید نذرشو بدی 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
استارتر در عین ناامیدی تاپیکت رو خوندم فقط دعام کن خواهش میکنم

الهی که دستگیر بی دست عمو عباس با غیرت و مهربونم دستگیرت باشه خواهر عزیزم

این ذکر رو ترک نکن.... واقعا معجزه میکنه.

ان شاء الله ان شاء الله حاجت روا بشی

ناامید شیطان امیدت به خدا باشه

حتما حتما این یه نشونه بوده که بیای تاپیک رو بخونی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

قربون حضرت عباس برم ، مامانم همیشه میگفت حاجت که دارید توسل کنید کنید بحضرت عباس محاله دستتو رد کنه ...

قربونش برم من که تا الان هر چی خواستم بهم نه نگفته😭😭😭😭

(عباس )) در حروف ابجد مطابق با عدد 133 است . به تجربه رسیده که اگر کسى براى برآورده شدن حاجت و رفع گرفتارى ، بعد از نماز روز جمعه ، 133 مرتبه رجاءً بگوید: یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) حاجت او برآورده و گرفتارى برطرف مى شود.

الهی که دستگیر بی دست عمو عباس با غیرت و مهربونم دستگیرت باشه خواهر عزیزم این ذکر رو ترک نکن.... وا ...

مرسی عزیزم

دلم نمیخواد ناامید بشم شرایطم سخته

ولی الان دیگه مطمئنم که حاجتم رو به واسطه بزرگواری ایشون می گیرم

اولش تاپیک رو دیدم گفتم اینم مثل بقیه تاپیکا نمیخواستم بیام ولی یه حسی منو به این سمت کشوند....

ممنونم ازت❤

عشقم امیریست که دلدار حسین است،قرص قمرش نورشب ماه حسین است،گشتم همه عالم به این نکته رسیدم،عشق است اباالفضل که علمدارحسین است
2706