2726
عنوان

کیا از حضرت ابوالفضل (ع) حاجت گرفتن

9705 بازدید | 52 پست

برای اینکه به حضرت عباس (علیه السلام) توسل کنید و انشاالله حاجت روا بشید هر روز این ذکر رو ۱۳۳ مرتبه (به عدد حرف ابجد آقاابولفضل)تکرار کنید

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین، اکشف کربی بحق اخیک الحسین(علیه السلام)

التماس دعا

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤

امروز خیلی دلم شکسته بود به دلم افتاد برم در خونه آقا حضرت ابوالفضل..رفتم تو حیاط زیر آسمون خدا نشستم این ذکر رو گفتم یه حال عجیبی پیدا کردم فقط گریه میکردم

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حاجت روا بشی عزیزم ❤التماس دعا🙏😔

قربونت برم گلم

ان شاء الله هممون حاجت روا بشیم

امروز خیلی دلم شکسته بود به دلم افتاد برم در خونه آقا حضرت ابوالفضل..رفتم تو حیاط زیر آسمون خدا نشست ...

واسه منم دعا کن ازخدا بچه صحیح وسالم وصالح میخوام

ان شاء الله خدا حاجت دلتو بده

👶👶

من،،، یه خواسته ی تقریبا محال که در عین ناباوری بهش رسیدم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
امروز خیلی دلم شکسته بود به دلم افتاد برم در خونه آقا حضرت ابوالفضل..رفتم تو حیاط زیر آسمون خدا نشست ...

چه خوب ،حاجت روابشی عزیرم ، عاجزانه درخواست میکنم برای منم دعا کنی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
قبول باشه التماس دعا💙

محتاجم به دعا مهربونم

ان شاء الله به مراد دلت برسی

خانوماتوروخدابرامن دعاکنیدبرنده قرعه کشی خونگی بشم ۱۵ماه منتظرم عزیزای من خداحاجت دلتون بده

برات صلوات فرستادم ان شاء الله حاجت روا بشی

2706