2733
2739
عنوان

پوست خوب و سفيد

| مشاهده متن کامل بحث + 17019 بازدید | 38 پست
مبلغ داروها رو هم اعلام می‌کنه که چقدر میشه

من پارسال زنگ زده بودم یادمه بهم گفتن اول ۲۰تومن به یه شماره حساب واریز کنم بعد دوباره زنگ زدم برای ویزیت اون ۲۰تومن حق ویزیته منتها اگه داروها رو سفارش بدین اون مبلغ رو از هزینه داروهاتون کم میکنن 

بعد ازینکه ویزیت میشین یه شماره داخلی میدن مثلا میگن صبح شنبه زنگ بزنین مبلغ دارو بهتون گفته میشه بعد واریز میکنید آدرس و کد پستی میدین پست میشه فاکتورم توش میذارن 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
شمارشون چنده میشه بفرستید

برای ویزیت ساعت سه به بعد باید تماس بگیرین یادم رفت اینو بگم

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از راهنماییت عزیزم یعنی در واقع رایگان ویزیت میکنن اما خوب هزینه داروها بالا میشه

ویزیت در صورتی رایگانه که دارو سفارش بدین ، چون ویزیت از مبلغ دارو کم میکنن 

2728
دغدغه این روزای من جوش های زیر پوستی هست که سالها رو پیشونیمه امروز ژل الوئه ورا رو تو میکسر ریختم ...

منم الوئه ورا زدم 

تقريبا ي هفته نميدونم يا جوش زدم يا جوشام ريخت بيرون/:

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2738