2726
عنوان

پوست خوب و سفيد

16874 بازدید | 38 پست

بچه ها من يكم جوش زير پوستي روي پيشونيم داشتم از پانزل ي چن وقتي هس استفاده ميكنم 

كسي استفاده كرده؟ 

ديديد يسريا پوستشون عين بچه هاس سفيد و شفاف 

چي كار ميكنن؟

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من یه مدت سودابر خوردم کدری پوستم کاملا رفت و همه میگفتن چقد رنگت واشده 

البته اینکه سوداتون بالاست رو باید متخصص تشخیص بده

و اینکه ماسک حنا بی رنگ و ماست استفاده میکنم هفته ای دوبار ، بعد از حمام یه بوخور میدمو بیست دقیقه میذارم رو پوستم خیلی راضی م ازش 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
2728
سودا بر چیه...چطوریه...و چنده قیمتش عزیزم

باید برید از یه متخصص طب سنتی بخواین که یه سری سوالا میپرسه ببینه سوداتون بالاست یا نه ،،، گرون نیست عزیزم من زنگ زدم مرکز آقای تبریزیان تو قم برام پست کردن ، البته فبلش سوال پرسیدن ازم کلی، قیمتشو یادم نیست الان ولی گرون نبود

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
سودا بر چي هست از كجا خريديد؟

بالاتر توضیح دادم عزیزم ، تو طب سنتی معتقدم بالا بودن سودا باعث کدر شدن پوست و تیرگی زیر چشم میشه 

بالاتر توضیح دادم عزیزم ، تو طب سنتی معتقدم بالا بودن سودا باعث کدر شدن پوست و تیرگی زیر چشم میشه&nb ...

معتقدن 

باید برید از یه متخصص طب سنتی بخواین که یه سری سوالا میپرسه ببینه سوداتون بالاست یا نه ،،، گرون نیست ...

شمارشون چنده میشه بفرستید

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

دغدغه این روزای من جوش های زیر پوستی هست که سالها رو پیشونیمه

امروز ژل الوئه ورا رو تو میکسر ریختم مالیدم پوستم لایه بردار زدم

کلا هزار راه رفتم‌پوستم کدره و جوشی همچنان

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
چیا خوردی

سودابر دیگه... تو یه قوطی یه چیز خمیر مانند بود که باید اندازه فندوق جدا میکردمو میخوردم ، البته من دیدم حالت شربتشم هست عطاریا دارن ، منتها باید مطمئن شین سودای بدنتون بالاست سرخود نمیشه استفاده کرد

2706