2737
2739

سلام دوستای گلم.من یه دختر ۳ ساله دارم.شوهرم از اول ازدواج نذاشت برم سرکار.الانم ک ب بهانه بچه کوچیک داشتن اجازه نمیده.تا میگم برم سرکار قهر میکنه دیگ اصلا جوابمو نمیده.واقعا زندگی واسم سخت شده.خودشم درآمد زیادی نداره نمیتونیم راحت زندگی کنیم.توروخدا بگید چطور راضیش کنم با چ سیاستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی رو داره میگه باید قانع باشی همینجوری زندگی کنی.میگ من ب اندازه کافی بهت پول میدم.همشم میگه تو س ...

چ مستبد 

بگو چرا باید همینجپری قانع باشم وقتی میتونم بهتر زندگی کنم 

بچم ک قرار نیس ۲۴ساعته مهد بتشه

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2740
آخه تو خونه چ کاری کنم؟هیچ سرمایه ای هم ندارم ک کاری راه بندازم

میدونم توخونه هم کاری نیس ک درامد داشته باشی .به آرایشگری علاقه داری؟جز پردرامدترین شغل هس

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
چ مستبد  بگو چرا باید همینجپری قانع باشم وقتی میتونم بهتر زندگی کنم  بچم ک قرار نیس ۲۴سا ...

خیلی مغروره.اصلا کوتاه نمیاد.دیگه خسته شدم.سنم کم کم میره بالا و فرصت های شغلی رو از دست میدم

خیلی علاقه دارم ولی پول ندارم برم دوره ببینم

اگه بری عاااالیه من خودم عاشق ارایشگریم ولی شوهرم نمیزاره .واسه گرفتن مدرک ارایشگری پول خیلی کمی میخواد هزینش اصلا زیاد نیس ،ولی درآمدش خیلی خوبه .دیروز رفتم ارایشگاه واسه اصلاح صورت ۲۵تومن ازم گرف درعرض یک ساعت از دونفر ۵۰گرف یعنی کارگر از صبح تاشب کارمیکنه واسه این پول ولی آرایشگره تویک ساعت گرف

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

اگه قراره بری سر کار هرچی پول درمیاری تقدیم شوهرت کنی همون بهتر که نری مثل من که چند سال این اشتباهو کردم ولی دیگه کارو بوسیدم گذاشتم کنار

دلم آرامشی خدایی میخواهد....
2706