2733
2734
میشه منم بیام بغلت😁شوهرمنم تابوی پول میشنوه تا تهشو ازم قرض میگیره که بعدبده ولی هیچ وقت نمیده دیگه ...

بیا عزیزم 🤗من تاحالا فک کردم خودم تنهاترینم😄😄😘

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما شوهر شما براش نقشه نمیکشه.یا باعث نمیشه تلاشش کمتر بشه

آحه وقتی ما برای درآمدمون زحمت بکشیم چرا باید همسرمون روش حساب باز کنه؟

مردونگی کجا رفته؟

من بخوام کمک کنم خودش نمیگیره. میگه کسر شآنه

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
2728
چه جوری پس انداز می کنی که متوجه نشه! منم دوست دارم این کارو بکنم. شاغلم. البته فعلا نرفتم سرخونه زن ...

آفرین .کاش منم مثل تو از اول بفکربودم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
دقیقا مثل شوهر من. هربار پس اندازم لو رفته تا قرون آخرش به یه بهونه ای از دستم درآورده😔😔😭😭

مال منم همینجوره اعصاب برام نزاشته

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2740
چه جوری پس انداز می کنی که متوجه نشه! منم دوست دارم این کارو بکنم. شاغلم. البته فعلا نرفتم سرخونه زن ...

اگر هنوز زیر یه سقف نیستین از من نصیحت هیچ وقت تمام پولت رو تو سفره نیار...

کمک خرج همسر بودت خیلی خوبه.

ولی اینکه تمام درآمدت رو بذاری تو سفره اشتباهه

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
میشه بهم توضیح بدین چه جوریه؟ چه بانک هایی دارن؟ 

همه باتکها دارن. مثلا بانک ملی بانک پارسیان. باید بپرسی کدوم شعبه اشون صندوق امانات داره بری اونجا. حساب تو اون بانک هم داشته باشی. یه ودیعه میگیرن و یه مبلغی سالیانه به عنوان اجاره

دخترم تمام زندگیمه🙆
باشه نباید مستقیم پولتو بهش بدی...منم کمک میکنم زیاد ولی کارت حقوقم و بهش نمیدم...

خب منم کارتو نمیدم.اما عملا همش خرج میشه.شاید بزور دویست تهش برا خودم بمونه 

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن

ندارم و شاغلم هستم پس انداز پیش کشم مگه پولی میزاره بمونه از حقوقم که خرج خودم کنم 

این ماه میخواستم برا خودمو دخترم خرج کنم که فهمیدم اقا ۴ تا قسط خونه رو نداده ۸ ملیون پولشه حالا حقوق گهه من ماهی یه تومنه 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2706