2733
2739
پس باز اوضاعت بهتره.همسر من اونقدر که باید زحمت نمیکشه.من بدعادتش کردم.تاچند وقت که بابام اجارمونو م ...

ای بابا اینجور که نمیشه عروس که نیوردی

میگم راه حلی برای نجات حقوقای  دوتامون نداری ؟😂

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خیلی ناراحته ازینکه همه حقوقم داره خرج زندگی میشه مجبورم واسه اسایش خودمم شده بدم هم قسط میدم ...

منم مثل شمام منم خونه به نامم زده اما وام داره که همینش زندگیرو سختمون کرده 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
منم مثل شمام منم خونه به نامم زده اما وام داره که همینش زندگیرو سختمون کرده 

بابا قبل این گرونیا قشنگ میرسوندیم الان اصلا نمیرسونیم همش میگفنیم خونه میخریم راحت میشیم دیگه الان بدتر شد اوضاعمون

2731
بابا قبل این گرونیا قشنگ میرسوندیم الان اصلا نمیرسونیم همش میگفنیم خونه میخریم راحت میشیم دیگه الان ...

دقیقا ماهم همین مشکل برامون پیش اومده اومدیم نفس راحت بکشیم که خونه دار شدیم زدو همه چی گرون شد

دقیقا ماهم همین مشکل برامون پیش اومده اومدیم نفس راحت بکشیم که خونه دار شدیم زدو همه چی گرون شد

شانس نداشتیم خاهر جان قبل گرونیا قناعت کردیم پول جمع شه الانم یکم اومدیم راحت شبم زدو همه چی گرون شد حسرت یه خرید درست و حسابی به دلم مونده

[QUOTE=90259134]شانس نداشتیم خاهر جان قبل گرونیا قناعت کردیم پول جمع شه الانم یکم اومدیم راحت شبم زدو همه چی گرون شد ...[/QUOTE

اره به خدا منم دقیقا همینطور از الان برای یکم که حقوقمو میدن یه لیست بلند بالا دارم که برای نی نی و مابقیشم کمک به قسط خونه یعنی دلم خواست یه بار برم یه خرید برا خودم بکنم

2738