2733
2739

نه ندارم، انگار فقط منم که ندارم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شروع کرده بودم به پس انداز دو ملیون جمع کردم یه وام زنونه برنده شدن شوهرم فهمید لعنتی فاتحه پولامو خ ...

دقیقا مثل شوهر من. هربار پس اندازم لو رفته تا قرون آخرش به یه بهونه ای از دستم درآورده😔😔😭😭

دخترم تمام زندگیمه🙆
2731
بله. صندوق لوتوس پارسیان. شوهرم بدونه چی میشه مگه؟

هیچی نمیشه ولی روی پولهات حساب باز میکنه خامت میکنه ازت قرضشون میگیره برا کمک خرجی دیگه نمیدشون😁

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

من پول ماهیانه داشتم ولی متاسفانه گوشیم شکست مجبورم بدم جای تعمیر اون و هیچ پس اندازی ندارم 

ولی اگه چیزی بخوام بهم پول میده ولی پس انداز داشتن یه چیز دیگه اس 

شانس ندارم هر وقت میخوام پول جمع کنم یه چیزی میشه اه

دقیقا مثل شوهر من. هربار پس اندازم لو رفته تا قرون آخرش به یه بهونه ای از دستم درآورده😔😔😭😭

بیا بغلم.😥😥

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
هیچی نمیشه ولی روی پولهات حساب باز میکنه خامت میکنه ازت قرضشون میگیره برا کمک خرجی دیگه نمیدشون😁

خب خام نمیشم😁😂

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
2740
بله. صندوق لوتوس پارسیان. شوهرم بدونه چی میشه مگه؟

عزیزم حتما شوهر شما براش نقشه نمیکشه.یا باعث نمیشه تلاشش کمتر بشه

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
من مقداری پس انداز دارم، طلا. برای قبل ازدواجه. خیلی زیاد هم نیست؛ به شوهرم نگفتم. ولی نمیدونمم کج ...

بزار صندوق امانات بانک اگه هزینه اجاره اش برات مشکلی نیست

دخترم تمام زندگیمه🙆
شوهرم حقوقمو ازم میگیره منم یکم ازش طوری که متوجه نشه پس انداز میکنم😔 تو یه حساب بانکی. آخه خیلی زو ...

چه جوری پس انداز می کنی که متوجه نشه! منم دوست دارم این کارو بکنم. شاغلم. البته فعلا نرفتم سرخونه زندگیم. می خوام به فکر باشم.

من مقداری پس انداز دارم، طلا. برای قبل ازدواجه. خیلی زیاد هم نیست؛ به شوهرم نگفتم. ولی نمیدونمم کج ...

حتما بذار پیش مامانت

2706