2733
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ذهنتو یکم تغییر بده 

کار مادرشوهرت رو تایید نمیکنم 

ولی جوونه سفیده😐😐انقد جنسی آخهههه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

یه حرفایی می‌زنید گاهی وقتا! اگه متنفری بگو نیاد

وآله 

هم میاد وقت میزاره بچتو میبره حمام هم تنفر داری 

اونم پسرشه یه روزی بدنیا آوردش. 

لخت که نیومده لباس زیر داشته 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2738
وااای نکنه بره با مامانش بهت خیانت کنهههه😐

به زبون اوردنشم خجالت آوره....هر نظرتون و رو لطفا تایپ نکنین

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

خودت حمام روگرم کن امانه خیلی  لگن روپرازاب کن و یه لگن کوچیک بذار کنارت بعد شوینده ها روبذار کنارت و بچه رو بذار روی پات دمر وکم کم بشور و اب بریز و سرش رو‌بشور طوری که ازپشت گوشش اب بریزه و نذارتوگوشش اب بره بعدا بقیه ی بدنش روبشور خواستی یه پارچه بنداز رو پات که بچه لیزنخوره من راحت بچه ی جاریم روشستم اما تانه ماهگی بچه ی خودمو نشستم الکی میترسیدم واشتباه کردم نه ماهه بودکه مادروخواهرم رفتند مراسم ختم توشهرستان وخودم دی ماه بچه روشستم و دادم دخترخاله ام لباس پوشوندش نترس خودت بشور بعد با دوش با فشارکم یه اب بریز روبدنش و بگیرش توحوله اول مای بیبی ببند که پهلوش سرد نشه ادرارکنه بعد سرش واخرش بدنش رو بپوشون الان هواگرمه سرمانمیخوره یه باربشوری هیجانش ازسرت میره وعادت میکنی خواستی بده همسرت لباس بپوشونتش اتفاقا علم روانشناسی میگه والدین باید تماس پوستی بابچه داشته باشند خودتون دوتا سعی کنید بشورید یه باربالاسر مادرشوهرت وایستا یاد بگیر دیگه خودت و همسرت انجام بده

به زبون اوردنشم خجالت آوره....هر نظرتون و رو لطفا تایپ نکنین

ذهن اسی رو بیان کرد اسی خودش اینجوری القا کرد به همخ ما

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706