2737
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 74 پست

چه بی حیا و کثیف

حالم به هم خورد 

خودت سعی کن یاد بگیری و با شوهرت بشوریش سخت نیست لباس که سر نباشه بپوش بشین رو چهارپایه بچه رو بذار رو پات از گردن به پایینشو بشورید بعد دستت رو خیس کن بکش روی موهاش و یه کم شامپوبزن بعد همین جور رو بچه روش به بالاست فقط روی موهاش آب بریز که تو صورتش نریزه یه بار انجام بدی میبینی کاری نداره

اگه اصلا نمیتونی به مادرشوهرت بگو لباس بپوشه میترسم بچه سر بخوره 

یا وسایل حموم بچه و یه دست لباس بذار خونه مادرشوهرت وقتی شوهرت نیست برو بشوره یا بیاد بشوره بره خبرمرگش بی حیا

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه بی حیا و کثیف حالم به هم خورد  خودت سعی کن یاد بگیری و با شوهرت بشوریش سخت نیست لباس که سر ...

چقد بی ادبی! 

حیا رو تعریف نکردن برات 

بی حیایی اینه که کسی برات زحمت بکشه تو آرزوی مرگشو بکنی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731

ناراحتیت بی مورده .مادر کار خوبی نکرده ولی مطمئن باش بار لولش نیست و ی عمره اینجوری برخورد کرده با پسرش .پس بدون هیچ تذکری خودت روسبک نکن چون ممکنه شوهرت رو بدتر حساس کنی. سعی کن حموم رفتن بچت رو خودت یاد بگیری که از این دلخوریها هم پیش نیاد

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
چه بی حیا و کثیف حالم به هم خورد  خودت سعی کن یاد بگیری و با شوهرت بشوریش سخت نیست لباس که سر ...

عجب ب همین راحتی فهمیدی ادم بی حیا کثیفیه ؟؟؟؟؟؟؟

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری

اون تو سریالای آبکی ترکیه اس که همه مردا به ننه و آبجی خودشونم چشم دارن 

تعمیمش ندین به جامعه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

من کارشو تایید نمیکنم اصلا  اما

خارج رو نمیگم که بگین فرهنگ اونا فرق داره همین قبل انقلاب ایران استخر مختلط داشته و دم دریا همه با مایو بودن جلو محرم و نامحرم خب شاید خانواده شوهرت 

اون تیپیان!

چقد بی ادبی!  حیا رو تعریف نکردن برات  بی حیایی اینه که کسی برات زحمت بکشه تو آرزوی مرگش ...

با ادب ! برو معنیش رو یک بار دیگه بخون . حیا شاخ و دم نداره 

مادر و غیرمادر نداره 

چه ربطی به زحمت کشیدن داره ؟

من خودم پسر دارم و دوسالشه ، هزارجا خوندم اعم از مقاله های داخلی و خارجی ، ببینم لباس باز پوشیدن جلوش درسته یا نه همه جا نوشته سینه و قسمت پایین و پشت باید پوشیده باشه حتی واسه بچه دوساله . نه لخت بری جلوی پسربزرگ 

اگه یه کم مطالعه کنی میبینی یه چیزی تو ذات مرد هست که دست خودش نیست و با دیدن و چشم تحریک میشه حالا هر زنی که میخواد باشه.

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
با ادب ! برو معنیش رو یک بار دیگه بخون . حیا شاخ و دم نداره  مادر و غیرمادر نداره  چه رب ...

واقعا از اعماق قلبم دوست ندارم با آدمی مث شما همکلام بشم 

حالم بهم خورد

2706