2733
2734
عنوان

برای حاجت روایی،نیتتون رو بگیدبراتون دعاکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 71 پست

سلام لطفاً دعا کن ث به ح برسه و خوشبخت شن 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام خانومی دعا کن با یه آدم لایق ازدواج کنم هم من هم خواهرم❤️برا نزدیک شدنم به خدا دعا کن و برا عاق ...

سلام عزیزم انشاالله به خواستت برسی🌸

برای بنده حقیرهم دعاکن

S💫M
2742
سلام عزیزم انشاالله به خواستت برسی🌸 برای بنده حقیرهم دعاکن🌸🌹

حتما

منم دعام گیراس

عزیزم اگر خواسنی اسمتو تو پی وی بگو هر روز دعات کنم اگر یادم موند اسمت 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738

اخ خواهرگلم

فقط شوهرمو میخوام از امام رضا

اینک به دور باشه از هر لغزشی

این اینستای کوفتی و دوستاش زندگیمو جهنم کردن

اقارو به جوادش قسم بده ک به دور باشه از هر لغزشی

چ دخترای اینستا چ مشروب و قلیون

برای عشق و وفاداریش به من دعا کن

دعا کن اخلاقش خوب باشه و ارامش داشته باشم

توروخدا منو ویژه دعا کن

اقارو به پدرش و پسرش و مادرش قسم بده حاجتمو بده

از اینهمه تنش و نگرانی خستم بخدا

انشالله ک هرچی صلاحته واست پیش بیاد 

الهی اگ واقعا مرد لایقیه خداخودش همه موانعو از سر راهتون برداره و کنار هم خوشبختشین 

من واسه همه اقدامیا دعا میکنم ک دامنشون سبز شه 

واسه مامانایی ک تو راه نینی دارن دعا میکنم ک نینیشون صحیحو سالم بیاد بغلشون 

واسه مامانایی ک نینیاشون دنیا اومده انشالله ک عاقبت بخیرو زیر سایه پدرو مادر بزرگ شه 

انشالله خدا یه بخت خوب نصیب همه دخترای سرزمینم شه 

دیگه الهی هرکی مریض داره 

گره تو کارش افتاده 

دردی داره خدا خودش ب حق امام زمان غم از دلشون برداره 

شماهم اگ دوسداشتین واسه تو دلیم دعا کنید ک چهارشنبه صدای قلبشو بشنوم 

ک صحیحو سالم بیاد بغلم 

که عاقبت بخیرو صالح و خوشگل باشه ♥️♥️♥️♥️

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
عزیزدلمی🌹 دعا که ستایش ومصطفی به هم برسن🙂🙂

باشه حتما 

رابطه امون درست بشه و خدا آبروم رو بخره.

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنمhttps://www.ninisite.com/user/f7787b83-2157-4527-995e-78e5a29b0da1/18-narnia✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨
2706