2737
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 74 پست
باباجان خب پسرش نیادتوی اتاقی که حموم هست خیلی کارمشکلیه؟

استارتر گفته اون میاد پیش منو شوهرم  ،نگفته شوهرم میره پیش اون 

توی بعضی خانوادهها این کارها متاسفانه خیلی عادیه ،میگم متاسفانه چون واقعا ضررش رو برای اون جوون بعد سالها دیدم ودیدن خودشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته کارجالبی نیست منم قبول دارم ولی اون شایدنمیدونه پسرش توی اون مکان هست بی هوامیادبیرون میبینه ...

مطمینا استاتر شرایط رو بهتراز من وشمامیدونست هیچوقت ناراحت نمیشد اگر بی هوابود ایشون 😏

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
2731
استارتر گفته اون میاد پیش منو شوهرم  ،نگفته شوهرم میره پیش اون  توی بعضی خانوادهها این کا ...

دقیقا این حرکات از آدمایی که سطح فرهنگشون پایینه سرمیزنه نه 1آدم باشعوروبافرهنگ 

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏

خانواده همسرم متاسفانه جلوی برادرشوهرم اصلا رعایت نمیکردن منم اعتراض میکردم بهشون میگفتن محرمه چه اشکالی داره بزار چشمش عادت کنه اما جلوی همسرم جرات نداشتن چون شوهرم بدش میومد چون موقع رشد شوهرم خواهرش کوچیک بود واز این اداها در نمی اوردن 

حالا برای برادرشوهرم عادی نشد براش هیچ شدیدا دخترباز وتنوع طلب شد تمام اینها زیر سر مادرشوهر وخواهر شوهرمه 

2738
کلاتوی نی نی سایت فقط ازمادرشوهربدمیگن کارپسرش بدترهست که جلوی درحموم میشینه یاوایمیسه  خب نی ...

نه من با مادرشوهرم مشکلی تدارم. 

اگه مادره تو اتاقه وپسره میاد تواتاق که کارش اشتباست منتها وقتی میبینه پسرش میادمیتونه رعایت کنه یا به پسرش بگه من دارم میام بیزون از حموم برو بیرون

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
نه من با مادرشوهرم مشکلی تدارم.  اگه مادره تو اتاقه وپسره میاد تواتاق که کارش اشتباست منتها وق ...

خاک برسرنفهمت......معلومه توفانتزیات به چه روابطی کثیفی میتونی فکر کنی خدا لعنتت کنه خدا مرگت بده ادم کثیف.... وقیح تویی 

خاک برسرنفهمت......معلومه توفانتزیات به چه روابطی کثیفی میتونی فکر کنی خدا لعنتت کنه خدا مرگت بده اد ...

باعرض معذرت از کسایی که این کامنت منو میخونن منتها کسی که دهن کاسه توالتشو باز میکنه باید جوابشو بشنوه.

اتفاقا ذهن گه توست که معلومه به گه تر از خودت فکر میکنی من درمورد رعایت کردن یه سری مسائل انسانی میگم تو میری به روابط لجن تر از خودت فکرمیکنی چون آدم نیستی و تو دنیای حیوانی خودت غرق شدی .خدا اون بالا نشسته و امثال کثافتی مثل تورو رصد میکنه خدا تو رو لعنت کرده که به این روز گرفتارشدی ونیاز به دعا کردن نداری

باعرض معذرت از کسایی که این کامنت منو میخونن منتها کسی که دهن کاسه توالتشو باز میکنه باید جوابشو بشن ...

خیلی سطح پایین ترازین حرفایی که بخوام دیگه حتی جوابتوبدم چه خوب چه بد.......ادمی که به رابطه ی مادر وپسری ......  ..فقط خدا لعنتت کنه .....خدا هر ادم نکبت با همچین تفکرات کثیفی رو زمین ازبین ببره .....غیر انسانی تراین فکرا مگه چیزی هست .....لجن تموم وجودتو گرفته .....اه اه اه

خیلی سطح پایین ترازین حرفایی که بخوام دیگه حتی جوابتوبدم چه خوب چه بد.......ادمی که به رابطه ی مادر ...

تو زیر سطح هم نیستی.

اولا ای نادان احمق من در مورد رعایت مسائل انسانی حرف زدم و کاری به رابطه مادروپسری و خواهروبرادری و ... ندارم مهم نیست چه نسبتی بین آدمها هست مهم اینه که حد وحدود اتسانی رعایت بشه.

این توجیه کثافتایی امثال توست که واسه لجن کاریتون دیگرون رو متهم میکنید تارو گه کاری خودتون سرپوش بذارید.

همین گه هایی با تفکرات توست که میرینن تو زندگی هاو طرف مقابل رو مقصر میدونن

امثال شماهالعنت شده خدایی هستید که واسه جلب توجه مردها هرکاری میکنید

ببيني خانوما ما توخانوادمون اين كار ا تداشتيم مادر من پيش برادرم خلقه اي نميپوسه!!مادرشه؟؟؟باشه نادرش بچه از يه جايي كه ميفهمه اينچيزارو مادر نبايد اصن لخت باشه!!اينكه حاي هرد داره شوهرمن بيستو هفت سالشه و خب رابطه حنسي هم كه ميدونه بعدشم غريزه مرد صد برابر زنه..اگه اينطوره پس منم پدرشوهرم تا مادامالعمر بمن  محرمه من پيشش لخت باشم!!!همين مادرشوهرم وقتي من دارم به بچه شير ميدم  يا لباس عوض ميكنم تو اتاق به پدرشوهرم ميگه نيا اتاق!!!!من ايندفعه سينمو درميارم جلو پدرشوهرم ببينم چي گهي ميتونه بخوره

2706