2733
2734
فقط پیش دکتر خدیوی نرید، یا احتیاط کنید، من رو عمل کرد حتی بعد از عمل که درد زیاد داشتم حاضر نشد وقت ...

همسر منم پارسال پیشش عمل کرد ولی درد و بی حسیش دوباره برگشته. دکتر خوبی نبود ما که راضی نبودیم نه قبل عمل اومد بالا سرش نه بعد عمل .... ینی ۴روز شوهرم بیمارستان بود اصلا ندیدیمش حتی روز عمل هم ندیدیمش انگار کس دیگه عمل کرده بود بجای خودش! شکایتش هم به مدیر بیمارستان کردم.

و موقع ویزیت هم اصلا حرف نمیزنه هرچی میپرسی.

بنظر من اشتباه محضه پیش دکترای معروف رفتن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین دکتر را من در اصفهان دیدم

فیزیوتراپی مهر صادق با اینکه بسیار مجهز بود ولی عمده درمان ،درمان دستی بود و بسیار عجیب.

تعجب من از آنجا بود که دو سال بود که از درد شانه و گردن هنگامی که استراحت می کردم و سر را روی بالش می گذاشتم درد داشتم هیچ دارو و هیج پزشک و فیزیوتراپیستی کاری برای من نکرده بود.دکتر ها برای من فقط دارو می دادند و گردن بند توصیه می کردند و در فیزیوتراپی ها فقط دستگاه وصل می کردند و وقت ما را با تمرینات تلف می کردند.از یکی دوستانم وصف این دکتر را شنیدم و تصمیم گرفتم با همسرم به اصفهان برویم شاید باورتون نشه ولی تنها در نیم ساعت که با درمان دستی روی گردن و شانه من به آرامی کار کرد توانست درد من را برای همیشه درمان کند.از آنجائی که همسرم نیز کمردردی قدیمی داشت از دکتر خواستیم کاری را نیز برای همسرم انجام دهد و ما 3روز در اصفهان ماندیم و تنها در 3 جلسه توانستیم این درد کهنه را درمان کنیم این یک درمان شگفت انگیز و جدید بود که فکر نمی کنم هیچ جای دیگری در دنیا بتوان پیدا کرد.از دکتر که پرسیدم گفت من فقط مطالعه و تمرین زیاد کرده ام ولی من نمی دانم چرا این همه فیزیوتراپی که من دیده بودم هیچ کدام از آن ها این درمان ها را بلد نبودند و به دکتر ها هم که می گویم هیچ کدومشون از این علم خبری نداشتند . پیش هر کدوم که می رفتم فقط برای من MRI و نوار عصب می نوشتند . گاهی از گردن و گاهی از شانه ؛ در حقیقت دنبال این می گشتند که یک بهانه ای پیدا کنند و تقصیر را به گردن آن بیندازند یک بار می گفتند دیسکه یکبار می گفتند عصب التهاب دارد . یکبار می گفتند از تاندون های شانه است و من را با قرص و دارو و تمرین های بیهوده به حال خود رها می کردند. گاهی به من پیشنهاد جراحی می دادند ولی آنچه که من از این دکتر دیدم بسیار صادقانه رفتار می کرد و وقت زیادی برای مراجعه کننده هاش می گذاشت .تلفن را دارم ولی آدرس دکتر را بلد نیستم 03135678456

2731

سلام عزيزم من از سن ١٤ سالگي دچار ديسك كمرشدم،و به خاطر سن كمم عملم نميكردن،پيش دكترهاي زيادي رفتم از جمله دكتر خديوي ،ايشون با بيرحمي تمام به يك دختر ١٤ ساله گفتن كه تو الان بايد رو ويلچر باشي و من نميتونم برات كاري كنم،بگذريم از دل شكستگي هايي كه اين اقا براي من و خانوادم پيش اوردن،،،من رفتم پيش دكتر كايرو پراكتيو ايشون به مدت ٦ سال تونست كاري كنه كه من به خوبي با مشكل كمرم كنار بيام،تا شد ٢٠ سالم و اقاي دكتر نايب اقايي من رو جراحي كردن و الان كه ٢٨ سالمه هيچ مشكلي ندارم،ايشون ٥ نفر از اطرافيان منو عمل كردن و همگي از عملمون راضي بوديم،خيليم دوست داشتني هستن،اگر رفتين حتما بگين كه حميدزاده معرفيتون كردن،ارزوي سلامتي دارم برات

بهترین دکتر را من در اصفهان دیدم فیزیوتراپی مهر صادق با اینکه بسیار مجهز بود ولی عمده درمان ،درمان ...

سلام عزیزم 

ممنون میشم به سوالم جواب بدین با توجه به  اینکه تموم این مشکلاتو مادرم داره و مراجعات بسیاری به دکترهای ممختلف داشته و بهبود نیافته  میخواستم بدونم چند وقته درمان شدین؟ و آیا درد برگشته یا نه ؟

ممنون میشم جواب بدین

سلام.کسایی که مشکل کمردرد یا سر درد و پا درد دارن زنگ بزنم.من یه دکتر عالی سراغ دارم.بالای ده نفر از دوستانم رفتن پیشش همه راضی راضی بودن.پولتونو برای عمل خرج نکنید.اول بزارید این دکتر ببینه بعد تصمیم بگیرید.۰۹۱۹۲۶۰۰۷۶۵

فقط و فقط بعد از کلی تحقیق من و مادرم به این نتیجه رسیدیم: 

دکتر عباس امیر جمشیدی - جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

ایشون در بیمارستان آراد مادرمو عمل کرد. مادرم کلا کج کج(تا شده بود و دائم دولا بود به مدت نزدیک 3-6 ماه که دنبال دکتر برای عملش بودیم) بود. همه دکترای دیگه نزدیک 6 تا دکتر دیگه هم رفته بود ارتوپد و غیره همه گفته بودن جراحی و پلاتین باید بذارن تو کمر ولی دکتر امیر جمشیدی بدون گذاشتن پلاتین عمل کرد و با همین چیزایی که باهاش مهره میسازن مهره ساخت انگار برای مادرم و خلاصه بپرسید همه کسایی که پلاتین میذارن بعد کلی درد و مشکل پیدا میکنن ولی مادرم کاملا راست و صاف شد کمرش و یک سگ 6 تا 10 کیلویی داره الان مثل بچه گربه بلندش میکنه دائم! هیچیش هم نمیشه!!! البته دکتر گفته بیشتر از نیم کیلو نباید بلند کنه! ولی الان سالم سالمه نزدیک 6-7 ساله عمل کرد کامل سالم شده مشکلیم نداره کارش حرف نداره مشخصات وقت گرفتنشم اینه: 

آدرس صفحشون در سایت بیمارستان آرادم اینه: 

arad-hospital.com/doctor/عباس-امیرجمشیدی

دکتر خدیوی 88956341 و 88964608 روزهای زوج 9-7 شب باید زنگ بزنی وقت بگیری. خیلی عالیه. جزء 5 نفر اوله ...

اصلا همچین اشتباهی نکنید اصلا این آقا بویی از انسانیت نبردن من هم پیش خودش رفتم هم شاگردش شیخ رضایی این آقا تا بهش گفتم پول عمل رو نداریم قیافه اش عوض شد و به مریض بعدی چسپید من بغضم گرفته بود و اصن نمیتونستم حرف بزنم اما این آقا اصلا آدم نیستن دلم خیلی ازشون پره منشی اش هم هی میگه کار دکتر درمانی نیست و جراحیه هی خدایا سپردمشون به خودت نوشتم شاید یکی مثل من دلش نشکنه 

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....

سلام، دوستان میان اینجا نظر میخونن منم بگم براشون. من خودم دیسک کمر دارم مهره پنم و یک خواجی. سال 91 یه اشتباهی کردم اینطور شد وگرنه قبلش کسی میگفت کمرم درد میکنه من میگفتم خدایا مگه کمرم درد میکنه. بگذریم. 

دکتر زیاد رفتم. در مورد تجربه خودم بگم. یه تبلیغاتی میکنن در مورد عمل های بسته دیسک کمر از جمله ازون درمانی و لیزر دیسک pldd که من خودم لیزر کردم بعد از کلی تحقیق که خیلیا گفتن جواب نمیده من لیزر کردم و پیش به اصطلاح یکی از بهترین متخصصان درد این کارو کردم و متاسفانه جواب نداد. از کسایی که تو این چند وقت لیزر کردن و ازون کردن هم که پرسیدم حتی یک نفر جواب نگرفته بود حتی یک نفر ندیدم گوش به این تک توک فیلم‌های تو اینترنت ندیدن سرف میگه خوبم. من اصلا کمترین بهبودیی ندیدم اگر بدتر نشده باشم و کشی هم ندیدم با عمل بسته خوب شده باشه 

پیش چنتا دکتر هم رفتم مریضای اونا هم دیدم. یه چیز دیگه در مورد دوستانی که در مورد دیسکوژل تحقیق می‌کنن، دوستان اون هم من ندیدم کسی جواب بگیره ولی من چون خیلی تحقیق کردم حتی به شرکت تولید کننده در فرانسه ایمیل زدم و اونا بهم جواب دادن و الان در ایمیل من هست گفتن این داو برای دیسک‌های تازه بیرون زده هست و روی دیسک های بالای یک سال جواب نمیده چون دیسک آب از دست میده و دیگه دارو کاری نمیتونه بکنه. پیش. دکتری که خیلی تو این ضمیمه تبلیغ میکنه هم رفتم دکتر ظ... که شاید بعضی ها بدونن، دوستان گول تبلیغات کانال و وبسایت و فیلما رو نخورید من مطبش که رفتم شماره چنتا از مریضا گرفتم که بعد از دیسکوژل بپرسم ببینم چی شد. با دوتاش تماس گرفتم هیچ کدوم جواب نگرفته بودن دز ضمن تو اینستا از پیجش برید از کسایی که نظر میدن متوجه میشید. در ضمن خود آقای دکتر ظ... وارد کننده دیسکوژل هستن! در کل من عمل های بسته دیسک کمر مفید ندیدم. حقیق فقط یک نفر دیدم گفت دیسک گردنش 80 درصد خوب شده ولی بازم مشکل داره. 

اما در مورد عمل باز. دوست خودم که راننده نیسان هست و کشاورز هستش چند سال پیش عمل کرد. خیلی مشکل داشت. بعد اون همیشه میبینمش و میپرسم خیلی راضی هست ندیدم مشکل داشته باشه همه کاری میکنه گونی سی کیلویی بار نیسان میکنه خودم دیدم. خواهر زن عموم هم عمل دیسک کرده اونم چند بار ازش پرسیدم و میگه که مشکلی نداره چند سال عمل کرده میگه رعایت می‌کنم که والا آماری که من ازش دارم هیچ هم رعایت نمیکنه و خوبه! همسایه مون هم ده سالی میشه عمل کرده و آشپز هست اونم میگه خوبم و مشکلی ندارم. کلا بگم من خیلی تحقیق کردم و دیدم. به ندرت دیدم کسی از عمل بسته نتیجه گرفته باشه یکیش خودم که بگم ندیدم بهتره اما خیلیا دیدم که عمل باز کردن و خوب شدن تازه خیلیا هم تو بیمارستان دولتی با هزینه همین دفترچه بیمه که همه دارن عمل کردن عمل بسته اکثرا بیمه ها قبول نمیکنن. خیلی ها هم دیدم خود به خود خوب. شدن که در بدترین شرایط بودن 

انشاءالله همه سلامت باشید 

سلام من ٤ماهه دست چپم إز عرض شانه بالا نميره عقب و پهلو هم همينطور بسيار درد دارم انواع قرصهاي ضد التهاب رأي خوردم اول گفتند التهاب تاندول بعد  دو تا متخصص  ارتوپد رفتم دارو و فيزيوتراپي دادندبدتر هم شدم أم أر اَي دادم  دكتر بيان فر گفتند در بين يكي إز مهره هاي گردنت كبست داري جراح ببينه امرؤ دكتر ميري ديدن. اول گفتند كتفه بعد گفتند مائع نخاعي در كانال در بك نقطه زياد شده أم أر اَي رنگي بده تا مشخص بشهً برأي كتفت  هم  برو متخصص ارتوپدي كه ميگم تا ايشون تأييد كنه كتف مشكل داره يا نه اگرمشكل نداشته باشي إز نخاع جراحي بسيار سنگيني داره خيلي ناراحتم ميخوام برم دكتر برقعه اَي ببيته شما متخصص گردن و ستون فقرات كي را معرفي ميكنيد إز درد خسته شدم ولي حاضر نيستم با بك نظر برم زير تبغ تشكر

سلام منم مثل شما عمل بسته دیسک کردم تنگی کانالم داشتم ولی از روز اولمم بدتر کاش 8.5 دادم،الان پردردم ...

سمیرا جونن من تنگی کانال کمر داشتم بهم گفتن باید عمل کنی و من این کار رو نکردم جون اصلا دوس نداشتم تو جوونی عمل کنم دوست عموم بهم کلینیک درد پردیس رو معرفی کرد منم رفتم با چند جلسه لیزر درمانی چند تا درمان دیگه با هم خوب شدم خداروشکر الان اثری از درد نیست . هزینه شم از مال تو خیلی کمتر شد 8.5 خداییش خیلی پول دادی برای من خیلی کمتر شد به نظر من برو پیش یه دکتر دیگه برو این جا یه چکاپ بشو بلکه ایشالله تو هم خوب بشی

سمیرا جونن من تنگی کانال کمر داشتم بهم گفتن باید عمل کنی و من این کار رو نکردم جون اصلا دوس نداشتم ت ...

منم تعریف این کلینیک رو زیاد شنیدم واقعا متخصص های خوبی داره و همشون کاربلدن . خداخیرشون بده بدون هیچ عملی بابا من مشکل زانو درد داشت با چند جلسه فیزیوتراپی و لیزر تراپی خوب شد 

2706