2737
2734

دکتر محسن رستمی مزخرفترین دکتری که میتونید پیدا کنید بی وجدان پول دوست مادرم رفت پیشش برای عمل کمر گفت اول باید تزریق کنی اگر تزریق جواب نداد بعد عمل تزریق کرد مادرم دردش نیوفتاد که هیچ بدترم شد نمیتونه دیگه اصلا راه بره انقدر درد داره نه می‌تونه بخوابه یک ماه عذاب کشید بعد رفتیم پیشش میگم آقای دکتر مادرم بدتر شده نمیتونه اصلا راه بره میگه دوباره باید تزریق کنید تا ۳ بار تزریق میکنی بعدش عمل میکنم درد داره که داره باید تحمل کنه من تشخیصم همونه میگم مگه مسکن تزریق نکردین داخل کمرش خب باید دردش میوفتاد نه بدتر میشد میگه این چه استدلالیه شما دارین کی گفته باید دردش کمتر بشه گفتم حداقل یه مسکن قوی براش بنویسید درسته ادمو میخوره صداشو بلند می‌کنه با من اینجوری حرف نزن من لطف میکنم اگر بنویسم براش انگار دکتر نیست لطف می‌کنه قشنگ میخواست ادمو درسته قورت بده نه درد مریض براش مهمه نه یه ذره وجدان داره منشیشم که از خودش بدتر میگم درد داره نمیتونه بشینه همه اینجا نشستند معلومه دردی ندارن یا درد زیادی ندارن بزار ما بریم تو میگه نه سر نوبتت نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷