2733
2739

عزیزم واسه دیکس کمرت دکتر محمدرضا مقیمی خیلی خوبه. مطبش خیابون ولیعصره. دیسک کمر مادرم درمان کرد. 88191276

برای فیبروم رحم هم دکتر سمیه یگانه خیلی خوبه مطبش خیابون اقدسیه هست. 22809431

ایشالا زودتر خوب بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من برای کمر درد و دیسک ستون فقراتش به پیشنهاد دکتر خودش رفت پیش ناصر مهربان. خداروشکر الان بعد از 4 ماه درمان خیلی بهتر شده الحمدالله قشنگ میتونه راه بره قبلا با ویلچر فقط می تونست بره اینور و اونور. من این شماره رو از مطبش دارم شاید به دردت بخوره عزیزم ۰۲۱۲۲۵۷۸۵۷۵

2731

سلام دوستان عزیز...مادر بنده توسط دکتر بهادر محمدامین جراح ستون فقرات با روش لیزری عمل شدند و بسیار راضی هستیم بسیار دکتر باوجدان و ماهری هستند و برای بیماران بهترین روش موثر را پیشنهاد میدهند...بیمارستان خاتم و ساسان و شرکت نفت و محب و عرفان و طوس هم جراحی میکنن...آدرس مطب شون...تهران بلوار کشاورز خیابان وصال خیابان ایتالیا ساختمان پزشکان ایتالیا طبقه 4...تلفن:02188394385..09190365917

سلام به همگی.

عزیزم من خودم7 ماه بود که کمر درد داشتم بهمراه پا درد شدید تا جایی که نمیتونستم روی پام وایسم. کمرم کلا خم شده بود،  چون وقتی خم میشدم احساس درد کمتری میکردم.دکترای زیادی رفتم و هر کدومشون به نحوی گمراهم کردن.یکیشون برگشت گفت عفونت لگن دارم و باید اول چکاپ بشم و بعدم سونوگرافی و این داستان ها...3ماه تمام از این دکتر ب اون دکتر رفتن هیچ نتیجه ای نداد ک نداد.پام بی حس شد،روی پام ک می ایستادم کلا حس نداشت. بعضی روزا خوب بود و بعضی روزا بد.رفتم رشت پیش دکتر زارع شریفی،اونجا برامMRI نوشتن بعد20روز که جواب اومد و من دوباره مراجعه کردم پیش ایشون گفتن که دیسک کمر دارم.فقط در همین حد و 10جلسه فیزیوتراپی نوشتن که البته خدا رو شاکرم که نرفتم برای فیزیوتراپی چون در غیر اینصورت الان فلج شده بودم.به توصیه خاهرم رفتم پیش دکتر مسعود صابری عزیز،ایشون همین کهMRi رو دیدن گفتن باید اورژانسی عمل بشم.تمام جزییات رو برام مو به مو توضیح دادن که چه بلایی سر کمرم اومده.

20تیر دکتر صابری دیسکم رو عمل کردن،الان بعد گذشت 10روز از عملم هیچ دردی رو حس نمیکنم.شدم مثل روز اولم.من 23سال سن دارم،دکتر براش عجیب بود ک چرا دیسک گرفتم.من مطلب شما رو اتفاقی توی این سایت دیدم، فقط برای اینکه بهتون بگم برید پیش این دکتر توی سایت عضو شدم.ایشون یه جراح مغزو اعصاب و ستون فقرات و دیسک کمر هستن.جزو 5درصد دکترای مغزو اعصاب تو ایران هستن که بیشترین بیمارا رو دارن.بشدت بهتوون توصیه میکنم برید پیش این دکتر..

چون خودم دیسک داشتم و دردش رو کشیدم بهتون حتما حتما حتما توصیه میشه سریعتر به دکتر مراجعه کنین،چون بعضی از دیسک ها اگه زودتر بهشون رسیدگی بشه نیاز به جراحی ندارن و با یه کمربند ممکنه درمان بشن.البته فقط کمریند نیست فیزیوتراپی هم شاید باشه.

عاجزانه ازتون خاهش میکنم حتما یه سر پیش این دکتر برین،انشالله که مشکلتون حل بشه همونطوری که برای من حل شد.

در ضمن دکتر صابری خواننده هستن و توی برنامه ی اکسیر فرزاد حسنی هم حضور داشتن بعنوان دکتر کارشناس.تو خندوانه هم دعوت شدن.خلاصه اینکه یه دکتر همه چی تموم و بسیار خوش قلب و مهربون.

از نزدیک دیدم که میگم.

ادرس:تهران-اتوبان شیخ فضل الله نوری-چمران شمالی-مدرس شمالی-خیابان الهیه-خیابان مریم شرقی.پلاک 47.شماره مطب02126204762-روزهای زوج مطب هستن و روزهای فرد فقط عمل انجام میدن...

تو اینترنت سرچ کنین راحت میتونین ادرس مطب رو پیدا کنین.من از رشت پاشدم رفتم تهران ایشون رو پیدا کردم.

دوباره میگم من الان فقط ده روزه دیسکم رو جراحی کردم، تچربه ی چن سال قبلم نیست.بازم میگم ایشون دکتر بسیاربزرگی هستن.انشالله اگه رفتید پیش ایشون متوجه میشین.من دوباره چهارشنبه همین هفته باید برم مطب که جای بخیه رو ببین ایشون.

خلاصه اینکه دکتر مسعود صابری پنجه طلاست.

2738
اسمی ادرسی؟

فقط برو پیش دکتر محمد صفریان تو بیمارستان میلاد . مهر  من تومور داشتم پیشش عمل کردم خالمم تومور داشت پیشش عمل کرد بخدا حرف نداره خیلی معروفه مطبشم تو قلهک شمارشو ندارم سرچ بزن تو گوگل برات میاره

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم

بابای من که واسه دیسک کمر میرفت پیش دکتر عرفان قربانی مقدم... کاملا تحت نظر بود یه مدت .. با یه جراحی ساده وسرپاییی مشکلش برطرف شد.. بنده خدا یادم نمیره اصلا نمی تونست راه بره.. ولی خدا رو شکر الان 2 ساله از درد و ... هیچ خبری نیست
http://drghorbanimoghadam.com/

سلام به همگی. عزیزم من خودم7 ماه بود که کمر درد داشتم بهمراه پا درد شدید تا جایی که نمیتونستم ...

سلام دوست عزيزم اميدوارم كه خوب باشين ميخواستم بپرسم الان كه چند ماه از عملتون گذشته حالتون خوبه و درد قبل رو ندارين؟ من پارگى ديسك دارم

من الان ۵ ماه با درد دیسک کمر و سیاتیک درگیرم... 

همه کار هم کردم از طب سوزنی و کایروپرکتیک تا ماساژ درمانی و فزیوتراپی ... اخر سرهم رسیدم به حرف دکتر نایب آقایی که مادرمم جراحی خیلی سنگین انجام دادن و خدا رو شکر بعد از سه سال کاملا رازی هستیم و الان میخوام برم و جراحی کنم ... واقعا میتونم به جرات بگم دکتر نایب اقایی جزو بهترینهای ایرانه تو زمینه مغز و اعصاب

به نظرم بهترین دکتر جراحی مغز و اصاب و جراحی ستون فقرات دکتر گیو شریفی هستند بی نظیرند هرچی ازشون بگم کم گفتم تک تکن حرف ندارن مشاوره آنلاین هم دارند که عالیه حتما پیشنهاد می کنم لینکشونم میزارم https://mavarateb.com/search/دکتر-گیوشریفی

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
2706