1232
1226
عنوان

ناراحتم

146 بازدید | 21 پست

شوهرم گوشیمو برداشته میره اینستا هی میگم هجممو تموم نکن ....میره ب اون زنا نگا میکنه منم اعصابم خورد میشه بعد بزور گوشیو از دستش کشیدم سرشو کشید ب لحاف گرف خوابید....منم گفتم از فردا رو دادم بهت  میبینی...هیچی نگف ناراحت شدم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
خب چیکار کنه رو گوشی خودش نصب کنه نگا کنه خیالت راحت میشه این دیگه چه جور رفتار بود 

اخه حرص میخورم اون زنارو نگا میکنه....بیشتر از این ناراحتم ک انگار بخازر همون اینستا باهام بیدار بود....من میگم خب اونو بزاریم زمین خودمون بحرفیم از صب نیستی 

اخه حرص میخورم اون زنارو نگا میکنه....بیشتر از این ناراحتم ک انگار بخازر همون اینستا باهام بیدار بود ...

حرفت منطقی بود ولی میتونستی فردا اینستا رو حذف کنی یا قایمش کنی تو یه پوشه بگی کل حجممو تموم میکرد 

1221
هردو بیشتر نگا کردن زنا 

به نظرم برانگا کردن زنا خیلی تند برخورد نکن که نره سراغ یه وسیله دیگه ک متوجهش نشی... بعدش یکی درمیون زن نگا کنین بعدش طنز... زن نگا کنین بعدش غذاهای ترکی که خوشگل و خوشمزه س...

اینجوری عادتشو عوض میکنی.

براحجم اینترنتتم فقط طلاق بگیر به نظرم😡😡😡

به نظرم برانگا کردن زنا خیلی تند برخورد نکن که نره سراغ یه وسیله دیگه ک متوجهش نشی... بعدش یکی درمیو ...

خخخخخخ طلاااققق....خدا نیست نابود کنه اون زنارو اعصاب برام نزاشتن 

1167
فردا بخاطر این رفتارش قهر کنم؟

نه قهر کنی قایمکی میره میبینه خودتو بزن به بیخیالی حرفیم پیش اومد نگو تو زنا رو نگا میکردی بگو من دلم واست تنگ شده بود از صبح دوست داشتم باهات حرف بزنمو بغلت کنم الانم برو از پشت بغلش کن یه بوسم بزن رو لاله گوشش😂

چیکار کنم میشه بگی

اصلا فردا به روش نیار...

شب بعد که تکرار شد کنارش دراز بکش توام باهاش نگاه کن..کم کم بکشش طرف این کلیپای طنز اینستا.... بعدشم اگه میخوای حرف بزنی باهاش ، اگه عشوه دوس داره براش ناز کن و حرف بزن حواسشو پرت خودت کن... اگه اهل شوخیه یکم دلقک بازی درآر بزنین به در خنده شوخی...

مردا پسربچه ن.... خیلی از کارارو راحت میشه از سرشون انداخت....واسه خیلی از کارام میشه سرلج انداختشون...

1241