2733
2734
عنوان

کسی بوده درد پریودی داشته باشه ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 71 پست
دوروز دیگه ام بصبر حالاک انقدر صبوری کردی ولی بعدش حتما ازمایش بده شاید بی بی نشون نداده باشه

ینی ممکنه باردار باشم؟دارم دوفاستون میخورم اگه باردار باشم ضرری نداره؟۵ روز دوفاستونو میخورم اگه نشدم میرم ازمایش یا میرم دکتر

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دقیقا حال شما دارن.11روز دیگه موعدمه اقدامم ی خورده زیر دلم احساس میکنم گرفتگی داره یا داره سفت ...

عه 😀چه باحال ..سروده یه جا دیدمت تو کدوم تاپیک باهات هم کلام شدم؟به چشمم خیلی اشنا اومدی

عه 😀چه باحال ..سروده یه جا دیدمت تو کدوم تاپیک باهات هم کلام شدم؟به چشمم خیلی اشنا اومدی

خخخ..نمیدونم تو همه تاپیکا ی سرکی کشیدم.😂😂من متاسفانه اسم کاربریا تو ذهنم نمیسپرم😆😅

2742
ینی ممکنه باردار باشم؟دارم دوفاستون میخورم اگه باردار باشم ضرری نداره؟۵ روز دوفاستونو میخورم اگه نشد ...

عزیزم من ازین قرصا تاحالا استفاده نکردم سر در نمیارم ولی سرخود مصرف نکن اگ ی درصد ی کوچولو تو دلت باشه ممکنه واسش مضر باشه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2738
من دردم زیاد نیست خیلی خفیف بودو سمت چپ زیر دلم.. الانم یه کوچولو سمت چپ تیرکشید 

اره.منم خیلی خفیفه.امیدوارم دوتامون این ماه باردارشده باشیم.من حتی ظهر زیر دلم احساسی پریودی میکردم

اره.منم خیلی خفیفه.امیدوارم دوتامون این ماه باردارشده باشیم.من حتی ظهر زیر دلم احساسی پریودی میکردم

آره دقیقا منم همین حسو ظهرداشتم ..انشالله که هردومون باردارباشیم ..تاپیک آخرم با یکی از دوستامون منتظریم اون فردابی بی چک میزنه..دوستداشتی بیا اونجا ازهم خبربگیریم😊

2706