2733
2739
عنوان

کسی بوده درد پریودی داشته باشه ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز ۸ روزه از موعدم گذشته همش حس میکنم پریود شدم اما خبری نیست بیبی چکم منفی بود

سابقه داشتی انقد تأخیر داشته باشی؟؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2731
آها..دوستداری باشه؟ اگه دوستداری که انشالله باشه بعیدم نیست آخه ازموعدتم گذشته

نمیدونم تصمیم ب نی نی دار شدن ندارم الان ولی اگرم بود خدا داده دیگ😀

2740
هی میگم الان میشه ولی نمیشه گفتم یکم دیگ بصبرم اگ نیمد بزنم ولی سوال پرسیدم چون روزه میگیرم خاستم بب ...

الان فکر نکنم ضرر داشته باشه تا موقعیکه لانه گزینی نشده ضرر نداره اگرچه جنین درهرصورت از مادر تغذیه میکنه شده از استخونای مامانیش 😊 اگه میگن زن حامله روزه نگیره برااینه که خوده مادر ضعیف نشه

😊
همیشه منظم بود خیلی منظم ..فقط یکبار پارسال ..که با الان دو با  نهایتا ..اکثرا منظمه

دوروز دیگه ام بصبر حالاک انقدر صبوری کردی ولی بعدش حتما ازمایش بده شاید بی بی نشون نداده باشه

شما دردت چجوریه ؟ منم ۱۱ روزبه موعدم مونده امروز رحمم و یکمم زیر دلم درد گرفت بعد آروم شد

منم دقیقا حال شما دارن.11روز دیگه موعدمه اقدامم ی خورده زیر دلم احساس میکنم گرفتگی داره یا داره سفت میشه.ی کم پهلوهام تیر میکشه.دمای بدنم رفته بالا.امروز هرچی میخوردم سیر نمیشدم تا قبلش رژیم بودم😂

الان فکر نکنم ضرر داشته باشه تا موقعیکه لانه گزینی نشده ضرر نداره اگرچه جنین درهرصورت از مادر تغذیه ...

اخه خودمم خیلی ضعیفم گفتم نکنه یهو چیزی نباشه تغذیه کنه اگ بود😂😂😂😂

2706