2733
2734
عنوان

خانمای ورزشکار نظرتون درباره درزش پیلاتس چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جور ورزشیه ؟؟؟ توضیح میدی بیشتر لاغرم میکنه؟ سخته یا نه

بیشتر فرم دهی میکنه، اگر رژیم هم کنارش بگیری لاغر هم میشی، من از حرکات تراپی پیلاتس خیلی نتیجه گرفتم برای زانودرد و مچ درد و... یکی از مهمترین فوایدش هم کاهش استرسه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731
بیشتر فرم دهی میکنه، اگر رژیم هم کنارش بگیری لاغر هم میشی، من از حرکات تراپی پیلاتس خیلی نتیجه گرفتم ...

چه خوب سلامت باشی همیشه... اره منم گودی کمر دارم و تخمدان پلی کیستیک خدا کنه کمکم کنه   

ما آبادانیا   
مرسی عزیزم البته این باشگاه نزدیک ما یه روز درمیونه امیدوارم فایده کنه

منم یه روز در میون می رفتم.

من دو ماه رفتم عالی بود با این که هیچ رژیمی نداشتم با دو ماه پیلاتس 5 کیلو کردم.

who knows the truth? 
2740
مرسی عزیزم. من بیشتر اوقات ایروبیک کار میکردم خیلی وقته ورزش نکردم ولی ان شالله پیلاتس شروع میکنم

اتفاقا ایروبیک کار کردی برات راحتتره.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
اخه چون اقدامم ایروبیکم خیلی بالا و بپر داره میترسم

نه 

میگم ایروبیک کار کردی پیلاتس برات راحتتره،بدنت امادس

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706