2410
2553

سلام شبتون بخیر 

یکم اضافه وزن دارم تو رده چاقا نیستم ولی میخوام کم کنم راحتتر باردار بشم 

بنظرتون ورزش هوازی میتونم انجام بدم ایروبیک و ... میگم اگه ندونم و باردار باشم مشکلی نداره؟؟ 

نظرتون راجبه پیلاتس چیه ؟؟؟

ما آبادانیا   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پیلاتش یه ورزش با حرکات اروم و اهسته اما ب شدت سخته. چونکه تمرکزش دقیق روی تحکیم و قدرتمند کردنه عضلات و از بین بردن ضعفشونه. ولی خب ایروبیک بیشتر برای لاغر کردنه

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

پیلاتس خیلی عالیه به جز ظاهر هیکل داخل بدن رو هم ردیف می‌کنه و از عوارض بعد از زایمان مث افتادگی مثانه و این مسایل جلوگیری می‌کنه ولی چون تنبلم خودم انجام ندادم 😂😂😂

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
2714
پیلاتش یه ورزش با حرکات اروم و اهسته اما ب شدت سخته. چونکه تمرکزش دقیق روی تحکیم و قدرتمند کردنه عضل ...

عزیزم اقدام برا بارداریم هوازی کار کنم چون پرش و بدو بدو زیاد داره ندونم و باردار باشم مشکلی نداره؟

ما آبادانیا   
پیلاتس خیلی عالیه به جز ظاهر هیکل داخل بدن رو هم تنظیم می‌کنه و از عوارض بعد از زایمان مث افتادگی مث ...

مرسی گلی پس پیش بسوی پیلاتس 

وای خیلی تنبلم ولی نینی میخوام   

ما آبادانیا   
عزیزم اقدام برا بارداریم هوازی کار کنم چون پرش و بدو بدو زیاد داره ندونم و باردار باشم مشکلی نداره؟

فک نکنم مشکلی داشته باشه اما بازم بستگی داره شاید برای بعضیا مشکل ایجاد کنه گلم. بهتره ب دکترتون بگید و ازش بپرسید. و به نظر من محض احتیاط انجام ندید پیلاتس هم بدنتون رو قوی میکنه هم اینکه توی وزن کم کردنم تاثیر داره.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

پیلاتس عالیه ،مخصوصا بهش عادت کنی،

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706