2737
2739
عنوان

خانمای ورزشکار نظرتون درباره درزش پیلاتس چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم یه روز در میون می رفتم. من دو ماه رفتم عالی بود با این که هیچ رژیمی نداشتم با دو ماه پیلاتس 5 ک ...

ببخشید چند تا سوال داشتم

اگە لطف کنید منو راهنمایی کنین ممنون میشم چون منم میخوام برم پیلاتس ، ممنون

من مشکلم چربی کتف  و وقسمت زیر سوتینە  بە علاوە شکم و پهلو  شما تو این نواحی کاهش س ...

نه عزیزم راست نیست😊 پیلاتس روی تمامی عضلات بدن تمرکز داره: پهلو، فیله، عضلات کمر، پشت ساق پا، چهارسر ران، عضلات کتف و گردن، بازو، باسن، زیرشکم، سرشکم،... من خودم چون با رژیم کاهش وزن داشتم و در اون نواحی که گفتی چربی نداشتم نمیتونم بگم کاهش سایز داره یا نه، ولی ما برای فیله و عضلات پشت کمر و پشت سینه ها (قوز کمر) خیلییییی کار می کنیم! بعید میدونم کم نشه! اغلب حرکات پیلاتس هم حالت تراپی و درمانی داره و خیلی از مشکلاتتون پس از مدتی در این ورزش حل میشه به شرطی که تمرین مستمر داشته باشید، خلاصه من که خیلیییی راضی هستم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2740
نه عزیزم راست نیست😊 پیلاتس روی تمامی عضلات بدن تمرکز داره: پهلو، فیله، عضلات کمر، پشت ساق پا، چهارس ...

ان شاا... کە همیشە تنتون سالم باشە و درد و ناراحتی حس نکنید کە بخواید جنبەی درمانیشو  مد نظر بگیرین 

ممنوون از اینکە وقت گذاشتین و با حوصلە جواب دادین ، موفق باشید بانو🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ان شاا... کە همیشە تنتون سالم باشە و درد و ناراحتی حس نکنید کە بخواید جنبەی درمانیشو  مد نظر بگ ...

خواهش میکنم عزیزم، شما هم همیشه تندرست و شاد باشید🌹🌹🌹

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
ببخشید چند تا سوال داشتم اگە لطف کنید منو راهنمایی کنین ممنون میشم چون منم میخوام برم پیلاتس ، ممنو ...

البته من گفتم فقط 2 ماه رفتم ولی سوالی اگر دارید بپرسید اگر بتونم جواب میدم حتما 

who knows the truth?